Hlavní strana Zdraví a relax Inspirující příběh: Zhubla jsem 36 kg díky nutriční terapii

Inspirující příběh: Zhubla jsem 36 kg díky nutriční terapii

2
image courtesy of freedigitalphotos.net

Tráví vás nadbytečná kila a neustále přemýšlíte nad tím, jak se jich rychle a bezbolestně zbavit? Pokud ano, pak pro vás bude možná zajímavý a inspirující příběh paní Aleny P., která nám do redakce zaslala svůj příběh, se kterým se chtěla podělit o svou zkušenost s nutriční terapií, díky které se zbavila přebytečných kilogramů. A nač to protahovat, teď už Aleny příběh.


„Stejně jako celou řadu žen, i mě trápila nadbytečná kila. Jedno období jsem začala trpět nadváhou a nelíbila jsem se ani sama sobě, ani své rodině, i přesto mě nepřestali podporovat a společně jsme hledali něco, co by mi pomohlo zbavit se nadbytečných kil. Zkoušela jsem opravdu hodně diet, zejména ty z internetu, které jsou „odzkoušené“, ale marně. Nic nepomáhalo a já jsem začala propadat zoufalství. Jednu dobu jsem se skutečně i zdravě stravovala a dostatečně hýbala, jenže jak jsem po čase zjistila, i to, co se zdá správné, může být pro vás špatné. Chce to prostě slovo odborníka.

Jednoho dne jsem se zařekla, že prostě najdu způsob, jak se kil zbavit, ale budu potřebovat odbornou pomoc. Po dlouhém brouzdání na internetu a obvolávání známých a kamarádek jsem narazila na RychlaDieta.cz – moje první myšlenky byly v podobě předsudků, že jde jen o to, jak z lidí vytáhnout peníze a tak podobně. Mýlila jsem se, protože právě díky pomoci odborníků, jsem se dokázala přebytečných kil zbavit.

Jednoho dne jsem prostě zvedla telefon a objednala jsem se na konzultaci s odborníky. Jejich přístup byl skutečně profesionální. Po dlouhé konzultaci mi byl sestaven individuální jídelníček s ohledem na prospěch mého zdraví a detoxikaci těla. Můžu říct, že už po pár týdnech jsem se cítila lépe jak po fyzické, tak psychické stránce. Díky nutričnímu profilu osobnosti jsem zjistila, jak na tom vlastně jsem a byl mi vytvořen program trvalé redukce váhy. Pro mě osobně bylo také opravdovým přínosem to, že vše probíhalo diskrétně a kdykoliv jsem se na odborníky mohla obrátit, byť jsem si nebyla jistá jen sama sebou.

Nyní, když mám o 36 kg méně, se cítím lépe, žiji aktivní život a jsem mnohem šťastnější, než kdy dříve. Odborníci z RychlaDieta byli pro mě v ty potřebné okamžiky obrovskou podporou, taková druhá rodina, která vám pomáhá řešit fyzickou stránku, nicméně se nezapomíná ani na tu psychickou. Když zhodnotím, jakým životem jsem žila dříve, byl to jen samý stres, únava, nedostatek pohybu a celkově radosti ze života, musím říct, že můj život se obrátil o 180 stupňů. Nejen že jsem štíhlejší, ale celkově se cítím šťastnější, pravidelně se hýbu, raduji se ze života, nejsem tolik unavená, netrpím depresemi a nepropadám úzkosti. Už nemám výčitky kdykoliv zhřeším, protože vím, jak takový dortík správně vykompenzovat – zdravým pohybem a zdravou životosprávou na míru. AKCE_5

Pokud tedy mohu apelovat na dámy, které také trápí přebytečná kila, a jste z toho špatné a nevíte si rady, alespoň zkuste pomoc odborníků, zkuste nutriční terapii jako já a nebudete litovat.

Tímto zdravým nejen celý tým RychlaDieta.cz, ale zároveň děkuji všem, kteří mě při mé cestě za štíhlejší postavou a zdravějším životem podporovali. Nakonec děkuji také redakci Krásné bohyně za to, že jsem mohla svůj příběh zveřejnit, protože vím, že mnohé ženy rády uslyší, že něco takového, jako nutriční terapie, může skutečně fungovat.“

button

Jsem společenská, přátelská a ráda trávím čas se svou rodinou a přáteli. Baví mě móda, hudba a pohyb. Tvůrčí činnosti jménem psaní se věnuji už od mala a psaní pro ženy jsem podlehla už ve 13 letech.

2 komentářů

  1. wow paní upřímně obdivuji, mně dělá problém dál dolů jen kilo jsem od přírody poměrně línej člověk, takže máte můj obdiv

Napište svůj názor