Hlavní strana Styl a móda Zahoďte štětce na make-up. Vystačíte si s Beauty Blender

Zahoďte štětce na make-up. Vystačíte si s Beauty Blender

1

Líčíte se každý den? Pokud ano, určitě není na škodu mít doma speciální pomocníky při nanášení make-upu. Teď ale nemáme na mysli štětce, na trhu je totiž úžasný produkt, který si jistě zamilujete také vy.

O co se jedná?

Jeho jméno je Beauty Blender, pochází z Ameriky a byl speciálně navržen a vytvořen přední americkou vizážistkou a beauty expertkou Reou Ann Silvou. Tento kosmetický pomocník ve tvaru vajíčka nebo chcete-li kapky vody, byl dokonce oceněn časopisem Allure v kategorii Editors Awards Choice.

Proč je lepší než štětec?

Logicky tedy už víte, že Beauty Blender slouží k nanášení make-upu, který zajistí precizní výsledek. Možná si ale říkáte, že jste se štětci spokojené a nechcete zkoušet nové věci. Existuje ale hned několik důvodů, proč se vám vyplatí si BB pořídit. Tak například, že se s ním dostanete opravdu všude. S většími štětci na make-up je často problém dostat se do různých míst na obličeji, jako je například nos. Díky jeho špičce ale můžete kvalitně rozetřít make-up i u očí, nosu, úst a oblasti uší.

Beauty Blender minimálně nasává make-up, je tedy vhodný si ho pořídit také pokud chcete ušetřit spotřebu líčidel. Lze s ním nanášet nejen tekuté a krémové make-upy, ale dokonce i korektory. Skvěle se s ním konturuj obličej a rozmazává „do ztracena“, je tedy opravdu praktický a rozhodně se nedočkáte efektu masky. Můžete s ním i skvěle vrstvit.

Jak se používá?

To je jedna ze zásadních otázek. K malé spotřebě produktu díky BB dochází proto, že se používá za mokra. Lze ho postříkat buď lahvičkou s vodou anebo jednoduše dát pod tekoucí vodu. Přebytečná voda se vymačká a pak už jen stačí s houbičkou pracovat. Zvlhčená zvětší svou velikost, tudíž šetří i váš čas.

Vhodný i pro citlivou pleť

Ne všechny kosmetické štětce jsou vhodné pro citlivou pleť, a to proto, že jsou vyrobené ze syntetických štětin. Beauty Blender ale neobsahuje žádný latex, je tedy hypoalergenní a snadno s ním mohou pracovat i majitelky té nejcitlivější pleti a pleti se sklonem k alergiím.

Kde ho seženete?

K dostání je hned na několika místech – buď na internetu, nebo si ho můžete rovnou zakoupit v Praze v přední vizážistické škole Surface.

1 komentář

Napište svůj názor