Hlavní strana Styl a móda Svatební účesy pro rok 2015

Svatební účesy pro rok 2015

1
image courtesy of freedigitalphotos.net

Chystáte se si v roce 2015 se svým miláčkem říct konečně své ano? Pokud ano, svatební přípravy zahrnují mnoho času, ten je však důležitý věnovat i vám, jako nevěstě. Je důležité promyslet, jaké šaty budete mít, jakou obuv zvolíte, jaký bude make-up, ale stejně tak důležité je i vědět, který účes budete mít. Přinášíme vám 3 tipy na účesy pro nevěsty k roku 2015.
1. NĚŽNÉ VLNY
Pokud jste si mysleli, že stále frčí vyčesané vlasy, kdy vám okolo obličeje zůstávají viset drobně navlněné kudrlinky, tak to je už dávno tabu. Rok 2015 sebou totiž bude přinášet uvolnění a eleganci v podobě něžnosti a přirozenosti. Pokud jste majitelkou dlouhých či polodlouhých vlasů, doporučujeme vám využít toho, že máte krásně dlouhé vlasy. Ve váš stavební den je nechte pouze lehce navlnit, přičemž pramínky spadající okolo obličeje, můžete vzadu sepnout. Tento typ účesu je jednoduchý, ale i přesto je moderní a trendy. Něžné vlny na svou svatbu zvolila např. i zpěvačka Avril Lavigne.
2. ROVNÉ VLASY
Říkáte si „cože?“. Ale skutečně tomu tak je, inspirovat se můžete celou řadou celebrit, které si ve svůj svatební den zvolily rovné objemné vlasy, jako je např. Megan Fox. Je samozřejmé, že s objemem si budete muset nechat pomoci od kadeřníka, ale věřte, že výsledek stojí za to. Tento typ účesu se opět hodí zejména pro dámy, které mají vlasy alespoň po ramena. Konečky vlasů, aby to působilo ještě lépe, je možné vytočit směrem ven či směrem dovnitř.
3. LEDABYLÝ DRDOL
Do třetice vám představujeme svatební účes v podobě ledabylého drdolu. Jak takový účes vypadá? Je to jednoduché, ledabylý drdol vypadá tak, že nebývá vyčesaný příliš vysoko, ale naopak je hodně nízko a vlasy nejsou přimáčknuté k hlavě, ale jsou volné, což znamená, že dochází k vytváření objemu, nikoli k ulízanému vzhledu. Tento typ účesu na své přehlídce svatebních šatů předvedla na modelkách i návrhářka Rita Vinierisova.
Ať už zvolíte jakýkoliv účes, měl by být takový, ve kterém si budete připadat sebevědomě krásná. Důležité je také nezapomenout na to, že svatební účes by neměl působit přeplácaně. Pamatujte, čím výraznější šaty, tím méně výrazné by měly být doplňky a účes. A čím výraznější účes, tím méně výrazné by měly být šaty.

Jsem společenská, přátelská a ráda trávím čas se svou rodinou a přáteli. Baví mě móda, hudba a pohyb. Tvůrčí činnosti jménem psaní se věnuji už od mala a psaní pro ženy jsem podlehla už ve 13 letech.

1 komentář

Napište svůj názor