Hlavní strana Styl a móda Rozmazlujte své smysly s voňavými krémy od essence

Rozmazlujte své smysly s voňavými krémy od essence

0

Jistě všichni znáte trendovou dekorativní kosmetickou značku essence, která se stala favoritem především mladých slečen, ovšem některé produkty řadí mezi oblíbené i dospělé ženy. Značka essence pravidelně přináší trendové limitované edice, přičemž my vám povíme, co můžete na pultech očekávat od října do prosince.

Pokud milujete péči o tělo, pak vás jistě těší, že kosmetická značka essence se stará nejen o krásu obličeje, ale také o krásou nohou a rukou. A když mluvíme o těch rukou, rozhodně vás nebudeme nadarmo informovat o tom, že se můžete těšit na zcela novou limitovanou kolekci krémů na ruce „cake pops“. A co to vlastně krémy na ruce cake pops jsou? Jedná se o ochranné krémy na ruce, které je chrání po dobu 24 hodin. Letos byla tato limitka věnována cukrářským výtvorům, tedy alespoň roztomilý design obalu.

V nabídce se můžete těšit na tři různé kombinace vůní – jako první vanilka se skořicí, dále třešeň s kokosem a jako třetí je cookies a mandle, takže vyloženě podzimní-zimní vůně, které vám dokonale připomenou vánoční atmosféru. Všechny krémy obsahují vysoce bohaté složky, jako je např. bambucké máslo a kokosový olej. A kromě toho, že poskytují rukám dlouhodobou hydrataci, snadno se vstřebávají a krásně voní. Navíc na rukou nevytváří mastný film.

Pokud tedy rádi věnujete pozornost také péči o ruce, pak jsou tyto krémy od essence v trendové edici jasnou volbou a neměli byste jimi pohrdnout. Ať už zvolíte červené, žluté nebo růžové balení, rozhodně neprohloupíte. Voňavé krémy na ruce od essence jsou navíc také vhodným dárkem! Tak neváhejte a utíkejte si pro ně do vaší drogérie!

Jsem společenská, přátelská a ráda trávím čas se svou rodinou a přáteli. Baví mě móda, hudba a pohyb. Tvůrčí činnosti jménem psaní se věnuji už od mala a psaní pro ženy jsem podlehla už ve 13 letech.

Žádný komentář

Napište svůj názor