Hlavní strana Styl a móda Proč se vyplatí kvalitní spodní prádlo?

Proč se vyplatí kvalitní spodní prádlo?

3

Spodní prádlo – zatímco někteří lidé vzhled a kvalitu svého spodního prádla neřeší, jiní mají zase doslova úchylku kupovat si to nejhezčí a samozřejmě nejkvalitnější spodní prádlo. My to schvalujeme. Ptáte se proč?

Spodní prádlo slouží jako ochrana intimních partií a je v přímém kontaktu s pokožkou. Na současném trhu můžete nakoupit hned několik druhů spodního prádla, pro dámy jsou nejznámější podprsenky a kalhotky. Kalhotky však mohou být různorodé – klasické, které se často přezdívali „bombarďáky“ nebo třeba kraťáskové a za poměrně erotický druh spodního prádla jsou stále považovány tanga. Tanga záměrně nezakrývají hýždě, a ačkoliv se to nemusí zdát, jedná se vůbec o jeden z nejstarších oděvů, který nosili příslušníci obou pohlaví v některých kulturách Afriky, Asie či Jižní Ameriky. O  historii tohoto druhu spodního prádla se ale koneckonců můžete dozvědět více ZDE.

Tanga? Sexy a oblíbené

Vůbec nejznámější a nejoblíbenější značkou spodního prádla, která vyrábí velmi pohodlná a elegantní tanga, je značka Calvin Klein. Pokud byste si od této značky chtěli pořídit i vy nějaký ten kousek, tanga Calvin Klein seženete v kterémkoliv oficiálním obchodě Calvin Klein.

Calvin Klein však samozřejmě nevyrábí jen tanga, ale také krásné a kvalitní podprsenky, košilky nebo třeba komplety a na své si přijdou i pánové.

Co je vhodné pro pány?

Co se pánů týče, u spodního prádla jasně vedou slipy a trenýrky. Ačkoliv se může někomu zdát nošení klasických slipů poněkud zastaralé, pánové je pořád s oblibou nosí. Slipy se však vzhledově nejvíce blíží vzhledu pánských plavek. Když zde ale budeme mluvit o tom, co si oproti dámám nejvíce oblíbili nosit právě pánové, určitě zde musíme zmínit nošení trenýrek. Klasické trenýrky byly však výrobci a prodejci často nahrazovány modernějšími boxerkami, což ale neznamená, že by se trenýrky na trhu již neuplatňovaly – stále je pánové nosí ve velkém a dokonce se shodují na tom, že jsou vůbec nejpohodlnějším druhem spodního prádla.

styx-trenyrky-biggie-e368-kostkaJaké trenýrky pro pány?

Samozřejmě, že když už se rozhodnete si pořídit trenýrky, je potřeba také dívat se na to, jak moc kvalitní jsou. Kdo v dnešní době stojí o spodní prádlo, které se po pár týdnech nošení nebo vyprání vytahají, vyblednou nebo úplně ztratí svůj tvar a pružnost? Trenýrky Styx takové nejsou. Značka Styx vyrábí kvalitní spodní prádlo a nabízí opravdu široký výběr nejen pánského, ale i dámského sortimentu spodního prádla – boxerky, trenýrky nebo třeba i ponožky. Jestliže při koupi trenýrek nepociťujete rozdíl mezi levnějšími a značkovými, doporučujeme si na zkoušku alespoň jedny pořídit – třebaže od značky Styx. Uvidíte, že pocítíte onen rozdíl.

Když nechcete utratit příliš peněz

Jak už zde bylo jednou řečeno, ne každý chce za spodní prádlo utratit hodně peněz. Naštěstí spoustu známých značek, které vyrábí opravdu kvalitní spodní prádlo a je z čeho u nich vybírat, nabízí často skvělé akce – například 1+1 zdarma, slevové akce nebo třeba tzv. 2pack. Jedná se o dvoj-balení ať už dámských kalhotek, slipů nebo třeba boxerek. Takové dvoj-balení bývá zpravidla vždy levnější a výhodnější, než kdybyste si pořídili pouze jeden kus.

Tuto akci nabízí například značka Puma. Na internetu můžete tedy naleznout 2pack kalhotek Puma nebo třeba i 2pack ponožek Puma a mnoho dalšího.

3 komentářů

  1. Joo, kdybych měla na spodní prádlo Kleina tak si ho taky kupuju, ale za jejich zboží jsou to většinou hrozný pálky :/

  2. Však není potřeba podle mě kupovat CK? Dneska najdete na netu tolik krásného spodního prádla, které je velmi kvalitní a nemusí mít zrovna CK. Taky jsem hodně takto uvažovala, že je potřeba vše jenom super značkové, ale nemyslím si, že to mnohdy mluví o kvalitě produktu.

Napište svůj názor