Hlavní strana Styl a móda Přiliš hubené nohy? Poradíme vám co na sebe

Přiliš hubené nohy? Poradíme vám co na sebe

2

Možná si teď říkáte, že byste za hubené nohy vraždili. Jsou ale některé ženy, které své štíhlé nohy neberou až za takovou přednost a spíše naopak – pohled na příliš hubené nožky není stejně hezký, jako na příliš silné.

Jste stejný případ? Máte stehna jako tyčinky a lýtka v nedohlednu? Pokud ano nezoufejte. Až příště půjdete do obchodu pro nový kousek, vzpomeňte si na tento článek, díky kterému se dozvíte, jak jednoduše odvrátit pozornost od příliš hubených nohou.

Určitě je důležité, abyste se v první řadě měly rády takové, jaké jste. V případě ale, že se za své nohy stydíte, můžete využít naše jednoduché rady:

Hubené nohy a silonky/punčochy

Pokud vaše nohy připomínají spíše párátka, která by se měla každou chvíli zlomit, bude lepší, když jim opticky přidáte na objemu. Doporučujeme proto nosit skvělé punčocháče – nebo ty lesklé v teplých barvách, které nohám opticky přidají na objemu. Stejně dobře budou fungovat i velké vzory, jelikož platí pravidlo, že čím větší vzory na lidském těle, tím větší daná oblast vypadá. Nejlepší variantou pro vás budou vodorovně pruhované punčocháče a krok vedle neuděláte ani s bílými legíny.

Hubené nohy a džíny/sukně

Samozřejmě, že v horkých dnech se nebudete potit v punčocháčích nebo silonkách, ať už si myslíte, že je potřeba nohy schovat do džínsů, tak rozhodně nedoporučujeme je navlíkat do těsné strečových džínů, tzv. skinny, které na jejich „maličkost“ ještě více upozorní. Špatně pro vás budou fungovat i příliš krátké mini sukně nebo široké sukně. Spíše doporučujeme sukně až pod kolena a vyhnout se botám na podpatku, o kterých jak jistě víte, je známo, že nohy opticky zeštíhlují.

Jsem společenská, přátelská a ráda trávím čas se svou rodinou a přáteli. Baví mě móda, hudba a pohyb. Tvůrčí činnosti jménem psaní se věnuji už od mala a psaní pro ženy jsem podlehla už ve 13 letech.

2 komentářů

  1. Trik se silonkami se mi líbí 🙂 Já mám zase dobrou zkušenost s maxi šaty. V létě jsem si pořídila maxi šaty a v nich na hubené nohy vůbec neupozorním, jelikož je zakryjí úplně. Jejich další plus je, že jsou pohodlné a letos se dají sehnat téměř všude, protože jsou letos trendy 🙂

Napište svůj názor