Hlavní strana Styl a móda Jak opticky otevřít oči a rozjasnit pohled?

Jak opticky otevřít oči a rozjasnit pohled?

0
image courtesy of freedigitalphotos.net

Ať už se malujete ráno do práce nebo do školy, jistě vás často napadá otázka, co dělat, aby bylo vaše líčení výrazné, ale nepřehnané, resp. snem každé ženy je, aby bylo líčení zvýraznilo její krásu. My vám dnes poradíme, jak může líčení zvýraznit vaše oči – jak je opticky zvětšit a rozjasnit pohled.

Většina žen dělá jednu zásadní chybu – líčí se neustále stejně a bojí se experimentovat a zkoušet nové věci. Jak ale chcete přijít na to, co vám skutečně sluší, aniž byste se pokusili zkusit něco nového? Vždyť stejně tak přichází odborníci a vizážisté na triky, díky kterým můžete svou krásu zvýraznit. Držte se proto v tomto případě hesla: zkoušejte, zkoušejte a zase zkoušejte.

V dnešním článku si jednoduše povíme něco o tom, jak oči opticky otevřít a rozjasnit pohled. Některé ženy mají tu výhodu, že mají oči velké a výrazné, ale jiné ženy zase mají jiné přednosti a příroda jim nadělila třeba oči malé a zapadlé. Ať už jsou vaše oči takové či takové, pojďme si nyní ukázat, jak je snadno během čtyř kroků zvýraznit.

Krok č 1) Rozjasněte svůj pohled

Ptáte se, jak během jednoho kroku zařídit, aby byl váš pohled mnohem výraznější a oči vypadaly více „otevřené“? Je to jednoduché. Stačí, když si vezmete nějaký světlý oční stín v odstínu bílé nebo béžové. Naneste jej na celé víčko a i na prostor pod obočím, přičemž výrazné přechody umažte prstem. Na víčku by vrstva měla být samozřejmě silnější, než pod obočím.

Krok č. 2) Stínujte

Neexistuje nic lepšího, než stínování, pomocí kterého můžete dát svému pohledu nový rozměr. Jak na to? Vezměte si jakýkoliv tmavší stín (např. hnědý) a pomocí něj stínujte oblast záhybu očního výčka (tzv. centrální část) po celé délce, přičemž u vnějšího okraje můžete o něco přitlačit. Měl by se vám tedy nad očním víčkem vytvořit jakýsi oblouk. Uvidíte, že váš pohled bude opět o něco výraznější. Tento jednoduchý krok už dává společnosti najevo, že víte, jak se líčit. Líčení totiž vypadá na pohled „složitě“, ale vy nyní víte, že je to zcela jednoduché.

Krok č. 3) Nezapomínejte na linku

Jste majitelkou nevýrazných řas? To nevadí, protože i pro ty máme řešení. Zkusit ho mohou samozřejmě všechny ženy, ať už jsou či nejsou vaše řasy husté a dlouhé. Vezměte si hnědou nebo černou oční linku a naneste ji podél kořínků řas na očním víčku co nejblíže, černá tak oko shora orámuje a celkově jej krásně zvýrazní. Linku samozřejmě můžete dle potřeby prodloužit.

Krok č 4) Závěrečné zvýraznění

K závěrečnému zvýraznění budete potřebovat dvě věci: světlý oční stín (může být i perleťový) a řasenku. Nejdříve doporučujeme světlý oční stín nanést do vnitřního koutka oka. Tím jej učiníte vizuálně větší a jasnější. Následně nezapomeňte také na řasenku, naneste max. dva nánosy a vaše oči dostanou maximálně dramatický a výrazný vzhled.

Jsem společenská, přátelská a ráda trávím čas se svou rodinou a přáteli. Baví mě móda, hudba a pohyb. Tvůrčí činnosti jménem psaní se věnuji už od mala a psaní pro ženy jsem podlehla už ve 13 letech.

Žádný komentář

Napište svůj názor