Hlavní strana Styl a móda Které dámské účesy budou v roce 2015 trendy?

Které dámské účesy budou v roce 2015 trendy?

2

Přemýšlíte o tom, že vás účes by potřeboval nějakou změnu, ale vy nevíte, které účesy frčí a jsou trendy, protože nechcete mít na hlavě nic, co už je dávno tabu? Tak jste tu správně, my vám totiž přinášíme seznam několika účesů, které jsou letošní rok 2014 trendy a budou frčet i rok příští, ostudu s nimi rozhodně neuděláte.

Nový účes rozhodně nemusí znamenat, že se necháte ostříhat nebo budete muset podstoupit prodlužování vlasů. Účes a celkový vzhled totiž lze změnit i pomocí šikovných ručiček a hřebenu. Takže které účesy letos rozhodně musíte zkusit?

POKUD MÁTE KRÁTKÉ VLASY
Pokud jste majitelkou krátkých vlasů, nemusíte zoufat, že by váš účes měl být letos nebo příští rok stejný, protože i pro vás jsou nastoleny určité trendy. Číslo jedna zní: nebojte se divokých barev, jako je červená nebo kaštanová. Obecně by se dalo říci, že letošní i příští rok pofrčí účesy asymetrických střihů. Zaměřte se také na výrazné konečky, protože ledabylý rozcuch krátkým vlasům sluší. Důležité je také nezapomínat na objem. A pokud jste se doposud bály zkusit ke krátkým vlasům ofinu, nebojte se, protože to frčí. Ofina by měla být každopádně hustá, a pokud jste majitelkou řídkých vlasů, raději vsaďte na výrazné konečky.

POKUD MÁTE POLODLOUHÉ VLASY
Říká se, že na tom jsou nejlépe ženy, které mají dlouhé vlasy, to ale není pravda. Stejně tak dobře se mají ženy s krátkými či polodlouhými vlasy. Pokud i vy máte polodlouhé vlasy, určitě se nebojte zkusit vytočit konečky nebo natočte ofinu. Čím hravější a uvolněnější účes, tím lépe. Trendy jsou a budou také retro účesy 60. let. A co se barev týče, nebojte se experimentovat s platinovou. Ostudu rozhodně neuděláte s rovnými vlasy, které frčí a frčet budou, jen je nutné účes nějakým způsobem oživit.

POKUD MÁTE DLOUHÉ VLASY
Pokud máte to štěstí, že vám narostly krásně dlouhé vlasy, pak se radujte, i pro vás si letošní a příští rok přichystal pár překvapení. I pro vás platí pravidlo: zkuste hustou ofinu. Pokud se jí bojíte, pamatujte alespoň že trendy jsou a budou přirozené účesy v podobě plážových vln či výrazného objemu. Dámy s dlouhými vlasy by měly také zkusit různé druhy copů, drdolů a culíků a co se barev týče, nebojte se blond melírů a přirozených hnědých odstínů barev.

Jsem společenská, přátelská a ráda trávím čas se svou rodinou a přáteli. Baví mě móda, hudba a pohyb. Tvůrčí činnosti jménem psaní se věnuji už od mala a psaní pro ženy jsem podlehla už ve 13 letech.

2 komentářů

  1. Díky za tenhle článek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zrovna nedávno jsem si říkala co tak frčí a jelikož ráda chodím s dobou, tak je to pro mě přínosem, určitě něco z toho využiji, alespoň budu trendy 🙂

Napište svůj názor