Hlavní strana Styl a móda Krátké účesy pro rok 2015

Krátké účesy pro rok 2015

1

Milovnice krátkých účesů, radujte se. Sestavili jsme pro vás přehled krátkých sestřihů, které se budou příští rok nosit a vy s nimi zastíníte i kteroukoliv českou osobnost. Chcete zjistit, jaké to jsou? Čtěte dál!

Krátké účesy jsou u žen velmi oblíbené, a to proto, že s nimi často není tolik práce a je holt jednodušší je nosit. Pokud si neustále necháváte dlouhé vlasy ze strachu, že přijdete o svou ženskou stránku, nemusíte se bát. Existuje spousta účesu, které vaši něžnou stránku podtrhnout a se kterými můžete oslnit.

Krátké účesy pro rok 2015

Elegantní variantou společenského a upraveného účesu je například sestřih, který končí u krku a má pěšinku na jedné straně hlavy. Vlasy do strany se velmi nosí i letošní rok a budou i příští. Pokud máte vyšší čelo, můžete k tomuto účesu mít také ofinu – opět na stejnou stranu, jako jsou vlasy. Tento druh účesu si například oblíbila herečka Paula Patton a bude horkou novinkou pro následující rok.

V případě, že máte rádi extravaganci, můžete vsadit na extra krátký účes, tzv. „na kluka“. Nosí ho například zpěvačka Pink, která si však nechává delší část vepředu natupírovat tak, aby stála. Pokud preferujete tento typ účesu a nechcete to s extravagancí příliš přehánět, zkusit můžete variantu mladičké Miley Cyrus. Krátký sestřih stačí lehce projet gelem. Nejmodernější varianta tohoto účesu bude v blonďaté variantě, ale ani brunetky a tmavovlásky se jí bát nemusí. Vše záleží na šikovných nůžkách odborníka.

Kadeřnicí budou příští rok také stříhat účesy podle herečky Dianny Agron, která se nechala inspirovat světovými moly a nechala si vlasy zastřihnout do oblasti krku společně se šikmou pěšinkou. Takový účes nemusíte ani nijak upravovat, nejlépe totiž vypadá právě v lehce neupravené formě. Jednu ze stran takového účesu vám navíc kadeřník může udělat kratší, vypadá to pak ještě lépe.

Tohle ale rozhodně ne!

U krátkých účesů bude nejvíce frčet barva promelírovaných vlasů nebo také jednobarevné varianty. Co ale rozhodně nedoporučujeme, je pouštět se do extrémů v podobě fialových, červených nebo jinak barevných odstínů, ty totiž trendy rozhodně nebudou. Příští rok tedy bude značný rozdíl v tom, zda na hlavě máte účes s pěknou kombinací přirozených barev nebo parádu do cirkusu. Na to si tedy dejte pozor.

Miluje módu, která podle ní dokáže vyjádřit osobnost člověka. Ze všeho nejvíce tráví čas s přáteli a když není zrovna co dělat, ráda koukne na zajímavý film. Psaní se věnuje od 13 let, kdy začínala na svém blogu o celebritách.

1 komentář

Napište svůj názor