Hlavní strana Styl a móda V čem je minerální make-up lepší než ten obyčejný?

V čem je minerální make-up lepší než ten obyčejný?

1

V dnešní době je stále používání make-upu mezi ženami velmi oblíbená záležitost. Opravdu se ale vyplatí koukat na kvalitu. Velké popularitě se ale čím dál tím víc těší právě minerální make-up. Ptáte se, v čem je vlastně tak jiný?!

Minerální make-up má oproti tomu klasickému hned několik dobrých vlastností. Využívá hlavně vlastnosti minerálů, jako je zinek, železo a oxid titanu, které zajišťují, že pleť po jeho nanesení bude vypadat dobře i na denním světle. Navíc minerální make-upy jsou vyráběny bez chemických látek, různých olejů a vosku. Dalo by se tedy říct, že pokud přejdete právě na minerální make-up, zlikvidujete ve vlastní kosmetice chemii.

Minerální make-up ocení také majitelky mastné pleti, protože právě takový make-up neucpává póry a umožňuje pokožce dýchat. S použitím tohoto make-upu se také snižuje riziko alergických reakcí.

Mezi jeho skvělé vlastnosti patří konečný přirozený vzhled a skvělé krytí, které navíc trvá delší dobu než při použití klasického make-upu. Dodává pokožce mladistvý vzhled a snižuje i viditelnost známek stárnutí. Většinou se navíc vyrábějí ty, které jsou voděodolné, tudíž je můžete nosit i za sychravých dnů a nemusíte se bát, že by vám po obličeji “stékal”.

Kde ho seženete?

Doporučujeme například minerální make-up Multi-tasking neutral od značky Everyday Minerals, který dokonale sjednotí pleť a dodá ji hebký vzhled a bát se nemusíte ani nepřirozeného efektu masky.

Kosmetická značka Everyday Minerals do svých produktů používá pouze ty nejlepší ingredience, které jsou základem dokonalého líčení. Všechny přísady jsou 100% přírodní. Žádná chemie a efekty masky. Everyday Minerals nabízejí širokou škálu produktů mezi které patří například make-upy, tvářenky, oční stíny, korektory, pudry, štetce a mnoho dalších. Navíc, všechny výrobky nejsou testované na zvířatech a společenost dokonce poporuje hnutí organizace PETA.

Miluje módu, která podle ní dokáže vyjádřit osobnost člověka. Ze všeho nejvíce tráví čas s přáteli a když není zrovna co dělat, ráda koukne na zajímavý film. Psaní se věnuje od 13 let, kdy začínala na svém blogu o celebritách.

1 komentář

Napište svůj názor