Hlavní strana Soutěže Letní soutěž o sexy hadříky

Letní soutěž o sexy hadříky

0

Každý web by se měl starat také o svou zábavnou část, která nabídne čtenářkám možnost vyhrát pěkné dárky. Z toho důvodu jsme pro vás připravili skvělou soutěž, ve které můžete hrát o pěkné ceny.

Soutěže jsou podstatným zpříjemněním každého internetového magazínu, ženy rádi zkouší své štěstí, zvlášť když v ní mohou vyhrát praktické a hezké ceny.

Nemějte strach, nebude se hrát o žádné zbytečnosti, které byste nevyužili. Jelikož se jedná o web pro ženy, tak budeme také soutěžit o dárky, které vás jako zástupkyně něžného pohlaví potěší. Kvalitní spodní prádlo totiž uvítá každá žena, a právě to budou hlavní ceny dnešní soutěže. Zde je přehled tří možných výher:

1. cena bodystocking        2.cena  kalhotky Tango – S/ černé       3.cena  kalhotky Hamana – L

cena 1

Figi i stringi Hamana figi Tara

roza-tango-figi-bialy(1)

Tyto výhry do našeho e-shopu poskytl internetový e-shop intimia.cz, který nabízí nejen dámské prádlo a pánské prádlo, ale také plavky, doplňky a módu. Na tomto e-shopu můžete najít široký výběr dámského i pánského sortimentu včetně úžasných slevových akcí a novinek.

A co musíte udělat proto, abyste hodnotné ceny získali? Odpovězte na jednoduchou soutěžní otázku:

Soutěžit můžete do 19.7.2014

V současné době se můžete v tomto e-shopu těšit zajímavým akcím na plavky a bikini, protože je léto, ačkoliv nás místy ještě trápí špatné počasí. Vybrat si můžete z celé řady pánských i dámských plavek, přičemž je jen na vás, zda letošní léto vsadíte na dvoudílné plavky či jednodílné, letos totiž frčí oboje, není na škodu si tedy plavek pořídit více.

A pokud ještě chvíli zůstaneme u léta, jistě víte, že v létě musíme umožnit naši pokožce více dýchat, protože během letní noci není zima, je důležité, abychom veškeré oblečení, a oblečení na spaní taktéž, přizpůsobovali klimatickým podmínkám. V létě tedy dbejte na to, abyste se během usínání a spánku cítili dobře. Jak? Je to jednoduché, výběrem vhodného prádla a oblečení na spaní. V létě jsou vhodné např. lehké košilky, např. ze saténu.

Ať už vybíráte cokoliv, věříme, že na e-shopu Intimia.cz si vybere každá žena.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

 

Jsem společenská, přátelská a ráda trávím čas se svou rodinou a přáteli. Baví mě móda, hudba a pohyb. Tvůrčí činnosti jménem psaní se věnuji už od mala a psaní pro ženy jsem podlehla už ve 13 letech.

Podobné články

Žádný komentář

Napište svůj názor