Hlavní strana Sex a vztahy Jak poznat zralého muže? Povíme vám to!

Jak poznat zralého muže? Povíme vám to!

0

V dnešní době je opravdu těžké najít muže, který je vyspělý a zralý, jinými slovy toho, který má rozum a nechová se jako dítě, to ale samozřejmě neznamená, že my ženy jsme dokonalé. Nicméně pokud narazíte na muže, který se bude chovat tak, jak vám níže uvádíme, pravděpodobně si můžete gratulovat, tento muž je vyzrálý s rozumem.

Mysleli jste si, že vaření o mužích nic nevypovídá? Pokud váš drahý přítel neumí uvařit nic jiného než těstoviny nebo čínskou polévku, pravděpodobně toho je ještě hodně, co by se mohl naučit. Vyzrálý muž zvládne s přehledem alespoň 3 složitější pokrmy, které samozřejmě výborně chutnají. Obecně muži, kteří umí vařit, mají rozvinutý smysl pro zodpovědnost a zralost. Vaření však není jediný faktor, který vypovídá o tom, že váš drahý zřejmě vyzrál. Poznáte to i tak, že pokud je ve vašem vztahu nějaký problém, tak ho řeší následovně: s komunikací a bez křiku nebo urážet. Muž, který nechce nic slyšet, urazí se nebo je ještě k tomu naštvaný na vás (zejména když předmětem problému je on sám), pravděpodobně ještě nevyzrál z puberty.

Pokud se vám líbí muž, který obdivuje vychrtlou modelku s mírami 90-60-90, tak pravděpodobně ještě není ani dospělý, vyzrálí a dospělí muži zbožňují štíhlá těla, ovšem s ženskými křivkami a rozhodně vám nebudou křivdit, pokud máte nějaké to kilo navíc! Stejně tak vyzrálý muž zapomněl co je to sprosté slovo – tedy alespoň ve vaší přítomnosti nebo ve společnosti. Mladí a nevyspělí muži mají tendence si zvyšovat ego vulgárními výrazy, nicméně dospělý a vyzrálý muž ví, že je to společensky nevhodné.

Stejně tak se můžete spolehnout na to, že pokud váš muž má dokonalý smysl pro humor, pravděpodobně už má své priority ujasněné. Muž se smyslem pro humor se nesměje každé hlouposti, ale jen skutečně humorným vtipům nebo historkám. U těchto mužů krom dobrého smyslu pro humor můžete také zpozorovat fakt, že mají nějaký zajímavý koníček, kterému se věnují pravidelně, ať už je to třeba sport nebo ruční, rozhodně už nefandí počítačovým a hazardním hrám, protože vědí, že je to ztráta času (a peněz).

Jsem společenská, přátelská a ráda trávím čas se svou rodinou a přáteli. Baví mě móda, hudba a pohyb. Tvůrčí činnosti jménem psaní se věnuji už od mala a psaní pro ženy jsem podlehla už ve 13 letech.

Žádný komentář

Napište svůj názor