Hlavní strana Sex a vztahy Šťastný vztah: Oživte ho i za ošklivého počasí

Šťastný vztah: Oživte ho i za ošklivého počasí

0

Venku je ošklivé počasí a vy dva sedíte doma a přemýšlíte, jak se zabavit, abyste zároveň vrátili do svého vztahu jiskru. Už nepřemýšlejte, řekneme vám, co ho bude bavit a zároveň oživí vaše pouto.

SLEDOVÁNÍ FILMŮ JE KLASIKA, CO NEOMRZÍ

Máte-li doma skvělý film, na který se toužíte podívat už měsíce, nyní máte tu nejvhodnější příležitost. Výhodou sledování společného filmu je to, že se při něm můžete společně bavit, zasmát a diskutovat nad dějem. A jestli si říkáte, že u filmu se nemluví, každý pár to má jinak a někteří lidé skutečně rádi mluví o tom, co se ve filmu děje bez ohledu na to, zda to film nějak přerušuje či nikoliv. Pokud víte, že doma nemáte žádný skvělý film, jednoduše si nějaký pučte nebo kupte. Nezapomeňte také na klasické občerstvení v podobě popcornu a Coca-Coly. Chcete-li to mít o něco “žhavější”, můžete místo Coly popíjet třeba oblíbený alkohol, např. víno. Popcorn a dobré pití však nemusí být jediné, co vám bude večer chutnat, k občerstvení si připravte to, co máte oba rádi, takže např. čokoládu, karamelové bonbóny, sušenky či pizza. Přitulte se k sobě na gauči či posteli a sdílejte hodinku či dvě, uvidíte, že každé společné sledování vás o něco sblíží a zabaví.

PYŽAMOVÝ PIKNIK VE DVOU

Máte rádi piknik? Zajisté věřím, že většina z vás ano. A jak jistě víte, k dobrému pikniku je nutné mít i dobré počasí. Pohodový piknik probíhá nejlépe tehdy, je-li slunečné počasí, tráva suchá a vy se můžete usadit na louce nebo u lesa s přítelem. V současné době, jak jistě víte, to bohužel není možné, protože počasí si dělá co chce. Rána jsou studená, odpoledne sem tam slunečná, ovšem i přesto to není dostačující, abychom se usadili do suché trávy. Myslíte si, že je tedy piknikům konec? V žádném případě! Jednoduše si udělejte takový večerní piknik v pyžamu. Zapalte svíčky, rozdělejte oheň v krbu, uvařte si s vaším milým oblíbené jídlo, nebo si ho kupte a stravte volný čas v podobě společného pochutnávání si, nejen na dobrém jídle, ale také na příjemné atmosféře. K jídlu si otevřete láhev oblíbeného vína nebo jiné nápoje. Pyžamový piknik zakončete příjemným dezertem, např. v podobě tiramisu nebo čokoládového fondue. Uvidíte, že příjemná atmosféra vás naladí do dobré nálady a vy si s vaším drahým užijete nenucený večer plný dobrého jídla a povídání.

VEČERNÍ WELLNESS

Není nic lepšího, než když se o nás někdo stará a pečuje. Jak jistě víte, dobré péče a starostlivosti se nám dostává při různých wellness pobytech – proč si tedy takový wellness pobyt neudělat doma s přítelem? Dopřejte si lázeňské zážitky ve dvou – sblížíte se, uvolníte se a budete mít dobrou náladu. Můžete začít tím, že si navzájem uděláte uvolňující masáž pomocí éterických olejů. Pokud si chcete večer trochu okořenit, můžete ještě před masáží společně skočit do sprchy a věnovat se vzájemnému pečování o tělo s pomocí horké tekoucí vody. Uvidíte, že vzájemná koupel nebo sprcha vás dostane nejen do pohody, ale zároveň budete cítit mírné vzrušení z celkově žhavé atmosféry. Wellness večer můžete zakončit něžným milováním ve společnosti se sektem šampaňského a jahod.

KDO SI HRAJE, NEZLOBÍ

Možná si říkáte, že jste na hry moc staré, ovšem jakmile se do toho dostanete, zjistíte, že je zase příjemné být na chvíli dítětem. Až budete s přítelem přemýšlet, jak si okořenit váš společný večer, jednoduše vytáhněte některou ze svých oblíbených her – mohou to být např. nějaké stolní hry, karetní hry, nebo pokud vás to láká, můžete si zkusit zahrát nějakou video hru s vaším přítelem. Ke společným “hrátkám” samozřejmě připravte nějaké občerstvení v podobě sladkých bonbonů a obloženého talířku. Zároveň se domluvte na ceně, kterou si vítěz po vašem turnaji odnese – zde se meze nekladou. Výhra může být hmotná, nebo třeba fyzická. Například, ten kdo prohraje, bude mít za úkol uvařit dobrou večeři a udělat skvělou masáž.

Miluje módu, která podle ní dokáže vyjádřit osobnost člověka. Ze všeho nejvíce tráví čas s přáteli a když není zrovna co dělat, ráda koukne na zajímavý film. Psaní se věnuje od 13 let, kdy začínala na svém blogu o celebritách.

Žádný komentář

Napište svůj názor