Hlavní strana Sex a vztahy 5 typů mužů, kteří mají větší sklony k nevěře

5 typů mužů, kteří mají větší sklony k nevěře

1

Kdo by chtěl mít za muže nevěrníka, lháře a člověka, který podvádí pokaždé, když má příležitost? Určitě žádná žena. Jak ale takového poznat ještě dříve, než si s ním začnete a vůbec – kteří muži mají větší sklony k tomu, být nevěrní?

Skutečně dokáže například výška či jméno vypovědět o člověku, že má větší sklony k podvádění? Jedná se snad o náhody? Můžete si sami udělat průzkum v praxi , seznamte se s těmito 5 typy mužů a sami uvidít, zda průzkumy nelžou.

Kteří muži jsou více náchylní k nevěře?

Muži, kteří milují rock n´roll

Určitě vás vaše maminka nebo babička před mužem, který vypadá jako uličník, varovala. Průzkum jedné webové stránky zjistil, že skoro 50 % mužů, kteří byli nevěrní, poslouchají jako žánr hudby právě rockovou hudbu. Řešení? Volte toho s dechovkami.

Muži, kteří se narodili ve Francii

Obecně řečeno tedy Francouzi. Francouzi jsou podle statistik nejlepšími milenci – ale pozor nepleťte si to slovo s potencionálními partnery. 75 % francouzským mužů přiznalo nevěru.

Muži, kteří vlastní kromě Facebooku také účet na Twitteru

I sociální média mohou s vaším vztahem pořádně zamávat. Výzkum, který byl proveden na Univerzitě v Missouri, zjistil, že lidé, kteří vlastní twitter podvádí častěji. Čím častěji ho muž používá, tím je pravděpodobnější, že nebude tak úplně věrný.

V Americe je té jméno Wayne

Podle další ze studií, ženy zejména v Americe hodnotili mužská jména jako nejméně důvěřivá právě ta, která začala na W – konkrétně to bylo jméno Wayne.

Vyšší muži = nevěrní muži

Muži, kteří nejsou tak vysocí, nemají podle výzkumů takové sebevědomí jako ti, kteří mají o pár centimetrů více. Muži měřící nad 180 cm mají větší sklon k podvádění vlastní partnery. Bohužel, takových je většina.

Miluje módu, která podle ní dokáže vyjádřit osobnost člověka. Ze všeho nejvíce tráví čas s přáteli a když není zrovna co dělat, ráda koukne na zajímavý film. Psaní se věnuje od 13 let, kdy začínala na svém blogu o celebritách.

1 komentář

Napište svůj názor