Hlavní strana Recepty Ochutnejte výborné špagety na kari

Ochutnejte výborné špagety na kari

2

Milujete špagety? Pokud ano, tak vám jistě poslouží tento recept na výborné špagety na kari. Konečně máte příležitost zkusit špagety trochu jinak. Pochutnáte si na nich nejen vy, ale i celá vaše rodina. Recept je rychlý, jednoduchý a určitě se stane součástí vaší domácí kuchařky.

BUDETE POTŘEBOVAT:
1) špagety
2) kuřecí maso
3) cibuli
4) olej
5) žampiony
6) sterilovanou kukuřici
7) kari koření (curry)
8) smetanu
9) hladkou mouku
10) tvrdý sýr
11) sůl
12) petrželku

JAK NA TO:
Nejdříve doporučujeme si v jemně osolené vodě uvařit špagety. Doporučujeme přidat i kapku oleje. Zatímco se nám špagety vaří, vezmeme si pánvičku a na mírném ohni na oleji osmahneme najemno nakrájenou cibulku, žampiony, maso a kukuřici. Následně zasypeme kari kořením podle naší chuti. Přidáme mouku (1 polévkovou lžíci) a poté zalijeme smetanou. V případě, že chcete, aby omáčky bylo více, doporučujeme přidat i trochu vody nebo vývaru.

Hotové, uvařené špagety slejeme a naaranžujeme na talíř, zalijeme hotovou omáčkou a podle libosti posypeme strouhaným sýrem. Celý chod ozdobíme troškou petrželky.

Přejeme vám dobrou chuť.

Jsem společenská, přátelská a ráda trávím čas se svou rodinou a přáteli. Baví mě móda, hudba a pohyb. Tvůrčí činnosti jménem psaní se věnuji už od mala a psaní pro ženy jsem podlehla už ve 13 letech.

2 komentářů

Napište svůj názor