Hlavní strana Osobnosti Co jste možná netušili o Naomi Campbell? 2. díl

Co jste možná netušili o Naomi Campbell? 2. díl

1

V prvním díle článku „co jste možná netušili o Naomi Campbell“ jsme si pověděli zajímavé věci o tom, kdy Naomi vstává, jaký je její ranní rituál a co následuje po sprše. Nyní si povíme zajímavosti o tom, jak se modelka stravuje, tedy co si ráda dá k obědu nebo večeři a nezapomeneme se pobavit i o tom, jak se Naomi obléká a jaký styl miluje.

I přesto, že už je Naomi více jak 43 let, vypadá pořád nádherně, a to nejen díky své krásné postavě a hezké tvářičce, Naomi to sluší i díky tomu, že se drží svého vlastního módního stylu, díky čemuž ji lze označit za jednu z módních ikon. Pokud jste si však mysleli, že Naomi tráví oblékáním hodně dlouho času, pletete se. Naomi prý nerada tráví oblékáním dlouhou chvíli, obléká se proto velmi rychle. Pokud například natáčí nějakou show v televizním studiu, oblékne si úzké džíny a nějaký roztomilý top. Mezi její oblíbené značky patří například Alexander McQueen, Dolce&Gabbana, Louis Vuitton, Roberto Cavalli, Marc Jacobs nebo Versace. Co se bot týče, je zvyklá na vysoké podpatky, na kterých je v práci prakticky denně, možná proto je ráda, když může volné dny trávit v pohodlné obuvi bez podpatku. Podle Naomi není vůbec důležité, zda stojí boty deset nebo tisíc dolarů, důležité je, zda se ženě líbí a jsou pohodlné. Naomi svůj look vždy doplní pouze o jednoduchý křížek, protože šperky prakticky nenosí. Jejím favoritem je však ještě náramek Lorraine Schwartz a prsten se žlutým safírem, který nosí na levé ruce.

Pokud se nyní máme bavit o tom, jaký je modelčin jídelníček, odpověď zní: pestrý, nicméně modelka je vegetarián a nejradši má to, co může člověk sám vypěstovat, nerada proto nakupuje ve veřejných supermarketech. Naomi se stala vegetariánem poté, co si uvědomila, že vepřové a kuřecí jí vlastně tolik nechutná a jíst už jej nechce. Vegetariánství pro ni navíc znamená lepší zdraví, protože střeva jsou mnohem čistší – tento pocit si prý chce zachovat.

Co se týče oblíbeného oběda, Naomi si nejradši dává zeleninový salát a k pití má nejradši džusy nebo ovocné koktejly. Naomi také nakupuje v organických obchodech a moc ráda pije zeleninové šťávy, přičemž jak už jsme zmínili v našem prvním díle, miluje čaje, zejména mátový, zelený a heřmánkový.

Co se večeře týče, Naomi nejí po osmé hodině, proto jsou její obědy opravdu vydatné. Naomi přiznává, že si jednou za čas dá také dezert nebo něco sladkého, nicméně večer prý ne. Má jednu špatnou zkušenost – kdysi si během večera dala cukrovou vatu a pak nemohla usnout, protože její tělo nebylo zvyklé v nočních hodinách přijímat takový cukr. Od té doby se snaží během večera prakticky nejíst a cukry už zejména. Modelka se navíc před spaním modlí a usíná krátce během pěti minut.

1 komentář

  1. Tak ta má super náušnice, nedávno jsem si takové taky koupila bohužel asi za nižší pořizovací hodnotu než jsou tyto. Každopádně jí to hodně sekne. Jo ne nadarmo se říká, že šperk dělá ženu.

Napište svůj názor