Hlavní strana Osobnosti Co jste možná netušili o Naomi Campbell? 1. díl

Co jste možná netušili o Naomi Campbell? 1. díl

0

Pokud si pokládáte otázku, proč je topmodelka Naomi Campbell slavnými návrháři stále tak žádaná a ženami tak oblíbená, odpověď je zcela jednoduchá. Naomi je módní ikona, stejně jako je například Kate Moss. My vám však prozradíme některá její tajemství krásy, štíhlé postavy a především něco o tom, jak začala žít nový život.

Jistě víte o tom, že Naomi Campbell se v dřívější době, krom módních kampaní, objevovala v médiích také díky svým nevydařeným skandálům v podobě alkoholu a drog. V současné době se však snaží žít nový život, a to tak, že se vzdala alkoholu, naučila zdravě stravovat, ale neodmítne sem tam nějaký hřích v podobě sladkostí.

Pokud vás zajímá, v kolik taková modelka vstává, odpověď zní: Pokud Naomi pracuje, nejčastěji vstává brzy, tedy už v 5 nebo 6 hodin ráno, nicméně pokud druhý den nepracuje, klidně si pospí do 9 hodin dopoledne. Naomi prý nesnáší zvuk budíku, a proto se snaží vstávat na základě vlastního úsilí – to znamená, že se probouzí ještě dříve, než budík vůbec začne zvonit.
A jaký je její pravidelný ranní rituál? Stejně jako celá řada dalších modelek, i Naomi si po ránu vypije sklenici teplé vody s citrónem. Zajímavé je, že modelka nepije kávu, místo toho si raději uvaří teplý zelený nebo bylinný čaj.

Po ranním rituálu následuje rychlá sprcha, přičemž po sprše si prý libuje s nápojem, který povzbuzuje imunitu – a to je koktejl s aloe vera. Následuje hodinka jógy nebo pilates a na závěr dopoledne Naomi pije sklenici zeleninové šťávy.

Pokud vás zajímá, jakou kosmetiku Naomi používá, je to jednoduché. Naomi věří, že dětská kosmetika je ta nejlepší, a proto ve sprše používá dětské mýdlo bez parfemací, protože modelka nemá ráda parfemované výrobky, konkrétně sprchová mýdla a gely. Svou krásu si kolem čtyřicítky udržuje pomocí hydratačních a výživných krémů, kterými maže jak obličej, tak celé tělo. Naomi nemá ráda těžké krémy, protože podle ní ucpávají póry a proto vsází na kvalitní kosmetiku, která má lehké složení.

V druhém díle tohoto článku si povíme něco o tom, jak se Naomi obléká, co ráda večeří a celkově se podíváme na složení jejího jídelníčku, díky kterému si udržuje krásně štíhlou postavu.

Žádný komentář

Napište svůj názor