Hlavní strana Osobnosti Jennifer Lopez o rozvodu: Byla jsem z toho vyděšená

Jennifer Lopez o rozvodu: Byla jsem z toho vyděšená

0

Existuje něco horšího než rozchod? Možná to, když zjistíte, že váš vztah je horší a horší a vy nevíte, jak se z něj dostat ven. Zažila to i zpěvačka Jennifer Lopez.

„Jen jsem tak prostě seděla, snažila se dát dohromady a přitom mi moje srdce tlouklo, až jsem začala mít pocit, že se nedokážu ani nadechnout. Byla jsem plná úzkosti,“ píše krásná zpěvačka ve své nově připravované knize. „Co se to se mnou děje? Vstala jsem ze židle a řekla svému manažerovi, že něco není v pořádku, že mám pocit, jako bych se zbláznila,“ popisuje své začátky hroutícího se vztahu Lopez.

„Byl to jeden z těch okamžiků, kdy jste tak vyděšeni, že nemůžete ani křičet. Měla jsem strach, panikařila jsem. Své rodině jsem narovinu řekla, že s Marcem už být prostě nemůžu a nechyběl ani pláč.“

Samotná zpěvačka přiznává, že ačkoliv jejich vztah mohl vypadat na první pohled idylicky, to co se dělo za oponou nebyla vůbec žádná pohádka: „To, co lidé nevěděli, byl fakt, že život není vždy tak jednoduchý. Můj vztah se rozpadal a já jsem z toho byla vystrašená.“

Stejně jako mnoho jiných žen, také Jennifer Lopez měla strach udělat těžké rozhodnutí a manželství ukončit. Pro zpěvačku bylo ovšem i velké těžké se z této životní změny vzpamatovat. „Musela jsem se naučit se o sebe postarat a znát svou cenu. Když některé věci nefungují a není s vámi zacházeno tak, jako by mělo, musíte se na to přestat dívat tak, jakoby to byla něčí vina a naopak si přiznat, že jste to byli vy, kdo to dopustil. Musíte nad svým životem převzít kontrolu a stanovit si své vlastní hranice. Každý má moc něco změnit,“ prohlašuje Jennifer.

Stejně jako se statečná Jennifer poprala s rozvodem a pocitem viny, je inspirací pro další ženy, které prožívají to samé nebo budou.

Miluje módu, která podle ní dokáže vyjádřit osobnost člověka. Ze všeho nejvíce tráví čas s přáteli a když není zrovna co dělat, ráda koukne na zajímavý film. Psaní se věnuje od 13 let, kdy začínala na svém blogu o celebritách.

Žádný komentář

Napište svůj názor