Hlavní strana Osobnosti Herečka Chistina Ricci přivítala na svět chlapečka!

Herečka Chistina Ricci přivítala na svět chlapečka!

1

Rodí se nová cédéčka, nové filmy, nové skandály a také děti. Celebrity rozhodně neztrácejí čas a myslí také na rodinu a její včasné založení. Své o tom ví i herečka Christina Ricci, která na svět přivítala svého prvního potomka.

Možná to nevíte, ale herečka Christina Ricci je považována spíše za dětskou hvězdu, kdy se proslavila např. ve filmu Adamsova rodina. Svou vlastní „Adamsovu“ rodinu se rozhodla rozšířit o nového člena se svým manželem Jamesem Heerdegenem, se kterým přivítala nedávno na svět chlapečka, přičemž své těhotenství potvrdila tisku teprve nedávno.

Časopis US Weekly navíc oznámil, že herečka s manželem jsou ze svého nového přírůstku do rodiny nadšení a jsou rádi, že mají syna. „Jsou tak nadšení a plně připravení na změnu životního tempa,“ řekl přítel slavného páru.

Herečka se za Jamese provdala teprve loni v říjnu roku 2013, dva roky poté, co se seznámili při natáčení seriálu Pan Am. Láska to byla zřejmě na první pohled, protože i po takové době je herečka neskutečně zamilovaná a o svém manželovi mluví jen hezky. „Mám na něm ráda spoustu věcí, je to můj nejoblíbenější člověk na světě,“ mluvila o svém manželovi Christina 5 měsíců před tím, než si jej vzala.

To, že bude mít Christina společně s Jamesem brzy po svatbě rodinu, prý také nebylo žádným tajemstvím. Pár se ochotně chlubil s tím, že doufají, že budou mít jednou děti. Kdysi řekla herečka v jednom z rozhovorů: „Nemůžu se dočkat, až se náš vlastní svět rozroste o ty malé bytosti.“

Jejich rodinný život už známe. Co ale ten pracovní? Zatímco James měl tu čest si v poslední době zahrát v několika úspěšných filmech jako je Kapitán Phillips nebo Tajemný život Waltera Mittyho, Christina, jak už bylo řečeno, si slávu získala jako mladá ve filmu Adamsova Rodina či Mořská panna.

1 komentář

Napište svůj názor