Hlavní strana Osobnosti Brad Pitt: Otcovství je jedna z nejkrásnějších věcí v životě

Brad Pitt: Otcovství je jedna z nejkrásnějších věcí v životě

0

Na internetu si fanoušci Brada Pitta mohou prohlédnout spoustu fotografií, které jasně dokazují, že herec si roli otce velmi užívá. Další důvod, proč bychom měli Angelině Jolie závidět. Co Brad o roli otce prozradil?

„Od té doby, co jsem se stal otcem, se cítím jako ten nejbohatší muž světa,“ pěl herec ódy v listopadovém vydání časopisu Psychologies. „Být otcem mě změnilo v tolika věcech a zároveň jsem se díky tomu stal nejen štědřejší, ale také plný života. Své děti vidím jako nezbytnou součástí svého života, pro znamená opravdu hodně je vychovávat a pomáhat jim na jejich cestě napříč jejich dospívání. Milují být otcem, stejně jako miluji všechny ty povinnosti, které to sebou přináší,“ přiznává herec.

Kromě rozplývání se nad svými dětmi, se samozřejmě Brad nezapomněl ani zmínit o tom, jak úžasnou má ženu, herečku Angelinu Jolie: „Angelina je prostě úžasná, to já když jsem unavený, lehnu na gauč a nic nedělám, zatímco ona jede nepřetržitě až pozdě do noci. To mě donutí zamyslet se nad tím, že bych měl taky něco dělat. Proto vždy jdu za dětmi a hraji si s nimi a nakonec je uložím i do postele. Díky nim si uvědomujete, že v sobě neustále máte tu energii a jako rodič musíte mít navíc stále hodně vůle.“

Brad a Angelina byli jako hvězdný hollywoodský pár již několikrát vyhlášeni jako nejlepší rodiče. I přesto, že mají spoustu dětí, se aktivně věnují oba dva nejen herectví, ale také charitě.

Žádný komentář

Napište svůj názor