Hlavní strana Nezařazené Umíte s očními linkami? Naučíme vás to

Umíte s očními linkami? Naučíme vás to

0

Líčení není vždy úplně jednoduché. Občas vyžaduje pořádnou dávku nervů. Chcete vědět, jak například umět s takovými očnimi linkami?

Nejnovější trendy ale říkají, že ženy by neměly zapomínat na to, že existují také luxusní oční stíny, tvářenka a samozřejmě linky. A pokud mluvíme o linkách, bylo by dobré umět s nimi experimentovat. Náš experiment se jmenuje třpytivé oční linky.

Pokud jste si doposud myslely, že třpytivé oční linky mohou působit vulgárně, nebo snad až moc extrémně, pak tomu tak skutečně není. Důležité je jen vědět, kde je ta hranice. Samozřejmě, že žádná žena nechce vypadat jako disco koule, ale jemný třpyt neuškodí. Pokud se však bojíte začít ihned používat třpytivé oční linky, můžete lehce experimentovat se začátečními produkty, jako jsou klasické oční linky nebo lesk na rty.
Jak už bylo řečeno, pokud se bojíte ihned začít používat třpytivé oční linky, doporučujeme začít se třpytivými očními stíny. Samozřejmě je opět nutné dodržet určité množství. Pokud se vám to zalíbí, není důvod si nekoupit (mnohdy i decentnější) třpytivé oční linky. Důležité je mít na paměti, že nikdy nesmíte kombinovat třpytivé oční stíny se třpytivými očními linkami, to by bylo přehnané a nevkusné.

Až si konečně třpytivé oční linky pořídíte, mějte na paměti, že před jejich aplikací je důležitá péče jménem zvlhčení či hydratace, chcete-li. Doporučujeme použít např. podkladovou hydratační bázi nebo jakýkoliv hydratační krém. Vizážisté doporučují kombinovat třpytivé oční linky s práškovými očními stíny. Jakmile si na tvář nanesete veškerý make-up + použijete oční stíny, nejdříve použijte linky, a poté řasenku – tím si zajistíte, že nebudete mít třpytky i na řasách. A pokud chcete dramatický vzhled, doporučujeme si pořídit např. černé třpytivé oční linky. Jestliže vás zajímá, kam linky aplikovat, doporučujeme jej nanášet na vnější koutek oka.

Dámy, dále je důležité se ujistit, že zbytek vašeho make-upu bude s třpytivými očními linkami ladit. Jestliže je použijete, doporučujeme poté sáhnout po neutrálních barvách – neutrální oční stíny, neutrální barvy rtěnky nebo lesku. Třpytivé oční stíny nejlépe ladí s “nahými rty” a lehce růžovými tvářemi.
A až se nalíčíte, je také důležité zvolit správné oblečení. Můžete zvolit např. kabelku a boty, které budou dokonale ladit k líčení (třpytu). Horní část už nedoplňujte výraznými doplňky nebo dokonce třpytivými náhrdelníky a řetízky. To samé platí i o náušnicích. Pokud máte brilantní oči, pak by mělo být vaše oblečení decentní.

Miluje módu, která podle ní dokáže vyjádřit osobnost člověka. Ze všeho nejvíce tráví čas s přáteli a když není zrovna co dělat, ráda koukne na zajímavý film. Psaní se věnuje od 13 let, kdy začínala na svém blogu o celebritách.

Žádný komentář

Napište svůj názor