Hlavní strana Zdraví a relax Chcete zhubnout? Víme, jak toho docílit rychle

Chcete zhubnout? Víme, jak toho docílit rychle

0

Každá žena touží shodit nějaký ten kilogram a ty, které po tom netouží, těch je opravdu málo. Někdy může být ale obtížné zbavit se přebytečných kilogramů. Snažíme se jíst méně, cvičit a ono stále nic.

Dámy, chce to vytrvalost. Specialisté na hubnutí předložili několik svých tipů, díky kterým získáte štíhlejší tělo. Můžeme jim věřit?

Pokud jste žena v domácnosti, zřejmě vaříte tak, aby bylo pro celou rodinu, a také možná vaříte tak, aby jídlo zbylo i na další den. To je ale zásadní chyba. Člověk totiž ví, že má při ruce něco uvařeného a tak si v klidu dá k večeři někdy i to, co měl k obědu, ale bohužel vůbec nebere ohled na to, kolik kalorii do sebe dostane. Rada zní, vařte jen tehdy, víte-li že budete jíst a přestaňte dělat jídlo do zásoby.

Máte ráda sladkosti? Který člověk nemá, běžně je dospělí moc nejedí, a když už si je dají, tak spíš odpoledne nebo večer. Myslí si totiž, že dát si sladké k snídani je největší chyba. Ono to tak ale úplně nefunguje. Pokud už si dát sladké, tak si ho dejte třeba se snídaní. Samozřejmě také hodně záleží na tom, o jaké sladké jde. Např. sladkou buchtu si klidně dejte k snídani s čajem. Byl totiž proveden jeden výzkum a zjistilo se, že lidé, kteří denně konzumují více sacharidů, zhubli více než ti, kteří jich měli méně. Je však důležité také to, kolik toho sníte a hlavně co!

Třetí rada zní – najděte si svůj ideál krásy a snažte se mu přiblížit. Samozřejmě ideálem krásy pro vás nemůže být žena, která je o dvacet centimetrů vyšší než vy a má malé boky a dlouhé nohy. Pokud jste malá, najděte si takový ideál, kterému je možné se podobat. To vás nakopne. Ideálem ale mohou být i nové džíny. Kupte si je a dejte si rozkaz – že je za dva měsíce bez problémů obléknete. Je však důležité si uvědomit, že každé kilo dole je úspěch, nesnažte se proto někomu přiblížit dopodrobna – to je totiž nemožné.

A zlaté klasické pravidlo – jezte často, ale méně. Nebudete tak mít hlad a nestane se, že se přejíte. A nezapomeňte, po čem touží mysl, po tom touží i vaše tělo.

Žádný komentář

Napište svůj názor