Hlavní strana Styl a móda Vybíráme vlasové doplňky: Které budou slušet právě vám? 2. díl

Vybíráme vlasové doplňky: Které budou slušet právě vám? 2. díl

0
image courtesy of freedigitalphotos.net

Druhý díl článku o vlasových doplňcích chceme věnovat především ženám, které si je skutečně kupují a začleňují je tak do svého běžného života jako vylepšení outfitu. V našem prvním díle jsme si už řekli, které vlasové doplňky budou slušet bledulkám, tedy ženám zimního, jarního a letního typu. Dnes vám poradíme, které doplňky se k vám budou hodit, pokud máte dlouhé nebo krátké vlasy.

POKUD MÁTE DLOUHÉ VLASY

Majitelky dlouhých kadeří si samozřejmě mohou gratulovat, protože mají o něco větší výběr než ženy, které mají vlasy kratší. Dlouhé vlasy by měly být krásné samy o sobě, tedy bez jakýchkoliv jiných doplňků, nicméně pokud zvolíte správně, můžete na jejich krásu ještě upozornit. Pokud jste doposud své dlouhé vlasy zdobili pouze obyčejnou černou gumičkou, tak na to zapomeňte, protože je čas na pořádnou parádu.

Pokud jste se doposud příliš nekamarádili se sponkami, tak začněte, je jich celá řada a mnoho z nich jsou decentní, ale přesto krásné a mohou váš účet jednoduše obohatit, i když máte vlasy jednoduše rozpuštěné. Sponky a pinetky konkrétně vám navíc mohou pomoci zafixovat jakýkoliv drdol. Pokud milujete culíky, rozhodně doporučujeme pořídit si gumičky s ozdobnou sponou v různých barvách. Žhavým hitem jsou zlaté a stříbrné, nicméně při správně zvoleném outfitu nešlápnete vedle ani s jinými barvami, jako je např. růžová nebo žlutá. A nejen ženy s krátkými, ale i dlouhými vlasy si mohou dovolit nosit ozdobné čelenky, které mohou být širší nebo úzké a téměř neviditelné, mohou mít různé dekorativní prvky, jako je např. krajka apod. Nezapomeňte zkusit také čelenky látkové, které vypadají dobře zejména tehdy, pokud chcete vyzkoušet tzv. hippie styl.

Jestliže vás lákají ozdobné hřebínky, které jsou stále v kurzu, nezapomeňte, že je důležité mít pevný účes – tedy takový, do kterého je možné hřebínek zabořit, nejlépe proto drží v drdolech nebo jiných pevných účesech. Slušet vám budou ale i květinové sponky do vlasů různých barev a různých velikostí. Optimální umístění je těsně nad uchem, ovšem záleží jen na vaší fantazii.

POKUD MÁTE KRÁTKÉ VLASY

Jste-li žena, která má krátké vlasy, nemusíte vůbec smutnit. I pro ty je něco nachystáno. Ženy s krátkou hřívou mají navíc tu výhodu, že doplněk na jejich účesu ještě o něco více vynikne. I krátkým vlasům totiž budou slušet ozdobné sponky a pinetky různých stylů, je jen důležité je správně zasadit do vlasů. Stejně tak skvěle budou vypadat i čelenky nebo již zmiňované květinové sponky.

Pamatujte si jedno – vždy je dobré mít doma zásobu různých doplňků, které se tak budou hodit pro různé příležitosti. Důležité je však mít doma několik neutrálních, které mohou váš jednoduchý outfit zcela oživit.

Jsem společenská, přátelská a ráda trávím čas se svou rodinou a přáteli. Baví mě móda, hudba a pohyb. Tvůrčí činnosti jménem psaní se věnuji už od mala a psaní pro ženy jsem podlehla už ve 13 letech.

Žádný komentář

Napište svůj názor