Hlavní strana Styl a móda Potěšte své smysly luxusním parfémem

Potěšte své smysly luxusním parfémem

1

Ženy se rády obklopují luxusními věcmi a mezi luxusní věci patří bez pochyb i parfémy světových značek a známých návrhářů. Každá žena by totiž měla mít doma minimálně jeden svůj oblíbený parfém, kterým potěší nejen své smysly, ale i okolí společnosti.

LUXUSNÍ PARFÉM NEMUSÍ BÝT NUTNĚ PŘEDRAŽENÝ

Pokud jste doposud žili v představě, že luxusní parfémy světových návrhářů a značek jsou předraženým zbožím, není to tak úplně pravda. Celá řada internetových obchodů, kde navíc doporučujeme parfémy nakupovat, nabízí sezónní slevy a akce a mnohdy tak můžete pořídit kvalitní značkový parfém za poloviční cenu či minimálně se slevou 20 %. Například v současné době se těší vysoké popularitě parfémy od značky Lavin, Calvin Klein, Chloe či Moschino. Všechny a mnohé další luxusní parfémy, můžete sehnat za nízké ceny, které se pohybují i pod tisíc korun.
Máte-li tedy v hlavě myšlenku, že vám dochází váš oblíbený parfém, např. od značky Giorgio Armani, doporučujeme využít porovnání cen parfémů, kde snadno zjistíte, kde svůj oblíbený parfém naleznete nejlevnější.

Tuto chytrou funkci internetových stránek však nutně nemusíte aplikovat jen na oblíbený parfém, ale i na jiné další zboží, jako je například oblečení, elektronika, hračky, jednoduše vše, co vás napadne. Srovnání cen zboží tedy nikdy nebylo snadnější. Už nemusíte obíhat kamenné obchody, protože vše, co potřebujete k nízké ceně, máte k dispozici na internetu.

NOVINKY VE SVĚTĚ PARFÉMŮ

Láká vás vyzkoušet si nějaký nový parfém, ale netušíte, který by se hodil k vaší osobnosti? Času máte dost, takže neváhejte a pusťte se do zkoumání. V současné době, resp. pravidelně, se na trhu objevují novinky luxusních parfémů od světoznámých návrhářů a luxusních značek. Žhavou novinkou letošního roku je například parfém od Karla Lagerfelda, který je k dostání jak pro ženy, tak pro muže. Pokud vás nedostane Karl, věrný otec „Chanelu“, pravděpodobně vás může zaujmout nová vůně Jimmy Choo Exotic (2014). Žhavou novinkou je ale i třeba nová Burberry Body Gold Limited Edition, Lolita Lempicka Elle L´aime či třeba Lacoste Live Male pro může.

A jaké jsou vlastně výhody luxusního parfému oproti levnému neznačkovému parfému? Je jich celá řada, bohatě stačí říct, že luxusní parfémy povětšinou nemají přehnaně silný odér, nelze o nich říct, že by zapáchaly, mají luxusní flakón a především, vydrží dlouho vonět.
Ať už si vyberete parfém od Caroliny Herrery, Christiana Diora, Huga Bosse či DKNY, vždy bude vypovídat o vaší osobnosti. A pokud nejste fanoušky parfémů slavných návrhářů, třeba vaše smysly potěší parfémy celebrit, jako je např. Jennifer Lopez, Christina Aguilera nebo Beyoncé. Populární jsou však i vůně sportovních oděvních značek jako je Puma či Lacoste.

Mimochodem, víte jaké jsou zásady užívání parfémů? Mrkněte na zajímavé čtení na Wikipedii.

Jsem společenská, přátelská a ráda trávím čas se svou rodinou a přáteli. Baví mě móda, hudba a pohyb. Tvůrčí činnosti jménem psaní se věnuji už od mala a psaní pro ženy jsem podlehla už ve 13 letech.

1 komentář

Napište svůj názor