Hlavní strana Styl a móda Jak opticky zvětšit malé a zapadlé oči?

Jak opticky zvětšit malé a zapadlé oči?

0

Velké a rozzářené oči jsou krásné oči. Máte je zapadlé, nevýrazné nebo vždy působí unaveně? Nezoufejte, s pomocí jednoduchých triků můžete krásných a velkých očí dosáhnout také vy.

K tomu, abyste efektu větších a jasných oči dosáhli, stačí, když se budete při svém líčení držet těchto 4 pravidel:

Jak opticky zvětšit své oči?

Tady bude úplně nejlépe fungovat právě bílá tužka na oči. Stačí, když jí namalujete na vnitřní okraj dolních řas, díky čemuž se vám oči okamžitě otevřou a vypadají větší.

Je potřeba zvýraznit linii pod obočím (ale ne rozjasňovačem)!

Spousta žen dělá tu chybu, že si linii pod obočím chtějí rozzářit právě rozjasňovačem a dosáhnout tak velkých očí. To sice přitáhne pozornost k vašim očím, ale takto si je vůbec opticky nezvětšíte. Některé ženy dokonce dávají příliš mnoho rozjasňovače, což zase potom působí přehnaně. My proto doporučujeme používat spíše korektor. Takový o odstín světlejší než je váš přirozený odstín pleti. Vše, co je o odstín světlejší okamžitě vzejde do popředí.

Nezapomínejte na vnitřní koutek oka

Pokud máte opravdu malé oči nebo dokonce zapadlé, tak vám určitě pomůže, když do vnitřního koutka oka dáte trochu světlého nebo třpytivého očního stínu. Vaše oči tak budou vypadat větší okamžitě. Musíte si však vybrat takovou barvu, která nebude násilná – volte třeba bílou s jemnými třpytkami nebo můžete i třpytivou béžovou.

Zamaskujte tmavé kruhy pod očima

Některé ženy mívají efekt „malých očí“ jen proto, že mají naopak příliš velké a tmavé kruhy pod očima. Jak se jich tedy zbavit? Vůbec tím nejlepším způsobem je zamaskování speciálním korektorem určeným právě na kruhy pod očima. Nejlepší je ten, který je zbarvený do žluta či lehce oranžova – žluté a oranžové pigmenty vytáhnou tmavou barvu a oči tak krásně prozáří.

Miluje módu, která podle ní dokáže vyjádřit osobnost člověka. Ze všeho nejvíce tráví čas s přáteli a když není zrovna co dělat, ráda koukne na zajímavý film. Psaní se věnuje od 13 let, kdy začínala na svém blogu o celebritách.

Žádný komentář

Napište svůj názor