Hlavní strana Osobnosti Courteney Cox a její tajemství krásy!

Courteney Cox a její tajemství krásy!

0

Pokládali jste si někdy otázku, jak to může jen ta Courteney Cox dělat, že ve svém věku vypadá pořád tak mladě a krásně? Stejně jako jiné ženy, i tato hollywoodská herečka má celou řadu svých tajemství, díky kterým vypadá tak, jak vypadá. Jaké je to tajemství perfektního těla, zářící pleti a krásných vlasů? Povíme vám to!

Podle slavné herečky je opravdu důležité o sebe pečovat – ale ne jen v jednom období, ale po celou dobu, ať už vám je dvacet, třicet nebo čtyřicet pět. Pokud se ptáte, jak o sebe pečuje Courteney, máme pro vás odpovědi.

Jaké je tedy tajemství dokonale pevného těla slavné herečky ze seriálu přátel? Courteney tvrdí, že je velice důležité nezapomínat na aktivní fyzický život, který v sobě zahrnuje cvičení a fitness, přičemž je zároveň důležitá dbát na zdravou stravu. Courteney se však netají ani tím, že krásnou postavu si udržuje také pomocí její trenérky Tracy Anderson, která spolupracuje s celou řadou dalších celebrit, jako je například Madonna. Pod dohledem Tracy trénuje Courteney čtyřikrát týdně, přičemž se soustředí především na jednotlivé svaly, díky kterým má Courteney pevnou, ale přesto ženskou postavu.

Krom pravidelného posilování nezapomíná Courteney udržovat své tělo v kondici i díky bojovému umění, meditaci, strečinku, kardio nebo józe. Courteney však přiznává i fakt, že miluje Pilates, ale také kvalitní odpočinek, který tráví především se svou rodinou ve vlnách oceánu – moc ráda totiž surfuje.

Když se na chvíli pozastavíme nad tím, jak se vlastně Courteney stravuje, zjistili jsme, že základem jejího jídelníčku jsou saláty, ryby a zelenina. Courteney však nezapomíná ani na sýry nebo ořechy. A pokud si myslíte, že herečka netuší, co je to hřích, pletete se. I slavná brunetka sem tam zhřeší, moc ráda si pochutnává např. na sendvičích s máslem nebo na těstovinách s různými omáčkami.

Zdravé tělo, ale také pokožku a pleť si herečka udržuje i díky kvalitnímu pitnému režimu. A protože je stejně důležité hydratovat tělo, to samé platí i o pleti a pokožce, tu Courteney udržuje mladistvou především díky hydratačním krémům. Velký důraz klade především na noční výživné hydratační krémy. Podle Courteney je ale také opravdu důležité se odličovat, nikdy proto neulehá do postele s make-upem.

A pokud jde o vlasy, herečka hýčká své kadeře výživnou a obnovovací maskou, kterou používá jednou týdně a na konečky používá mandlový olej.
Obdivujeme i fakt, že se herečka netají s tím, že chodí na botox, aby se zbavila nevzhledných vrásek, nicméně na rozdíl od jiných celebrit, u Courteney to zatím vypadá poměrně přirozeně.

Žádný komentář

Napište svůj názor