Hlavní strana Sex a vztahy Znáte druhy úsměvu, kterými ženy dostanou každého muže?

Znáte druhy úsměvu, kterými ženy dostanou každého muže?

1

Úsměv dokáže sám o sobě skutečně hodně. Upevňuje mezi lidské vztahy, navozuje dobrou náladu a lidé, kteří se často usmívají, jsou i vyrovnanější. Existují ale takové druhy úsměvů, kterými ženy lákají svou kořist – muže.

Ano, čtete dobře. Zapomeňte na pravidlo, že loví pouze muži, také ženy mají své zbraně a ačkoliv jich mají skutečně hodně, stále jednou z těch nejúčinnějších je právě úsměv. Na ten se zaměřili i psychologové z Kalifornie – a nejen oni, kteří objevili hned několik druhů úsměvu, které můžete často vidět na ženské tváři, a to za jedním jediným účelem – dostat muže na kolena.

Druhy úsměvu, o kterých jste nevěděli

Určitě všichni znáte proslavený americký úsměv. To je takový úsměv, při kterém jsou vidět, nejen zuby, ale i dásně. Ústa jsou při něm ze široka otevřena a takový úsměv může mnohdy působit až strojeně. Někteří z vás ho ale mohou znát také pod pojmem „Duchenne úsměv“, který je pojmenován podle fyziologa Duchenne De Bolougne. Takový úsměv vyjadřuje otevřenost ke komunikaci, pozitivní přístup a náladu na budování nových vztahů. Ženy jím jednoduše dávají najevo, že chtějí muže poznat blíž.

Dále tu máme také druh úsměvu, který značí zájem a zároveň nesmělost. Dalo by se říct, že se jedná o úsměv, kterým se žena snaží flirtovat a zároveň nepůsobit až tak moc přístupně. Při něm s mužem koketuje. Součástí tohoto úsměvu je také natočení hlavy jiným směrem nebo lehce do strany. Co je ale nejdůležitější vědět – při takovém úsměvu nedochází k expozici zubů, jedná se totiž o pouhý pohyb jednoho koutku úst. Tento úsměv je velmi hravý a nedává příliš najevo emoce.

Úsměv, který svádí

Úsměv, při kterém ženy svádí, lze poznat úplně jednoduše. Žena jím vyjadřuje nejen svou otevřenost k seznamování, ale také svou sexuální stránku. Před samotným úsměvem, který je bez zubů, dochází k lehkému našpulení rtů a následnému protažení koutků do stran – jedná se o jemný úsměv, při kterém hraje hlavní roli právě našpulení rtů. Tento úsměv je ve společnosti často používán pro přímé svádění muže.

Úsměv, kterým si ženu každý muž zapamatuje

Posledním druhem úsměvu je tzv. „remember smile“, v překladu zapamatovatelný úsměv, kterým se žena dokáže muži vrýt do paměti. Jak? Při tomto úsměvu dochází k přímému a dlouhému pohledu do očí, úsměvu se zuby – avšak ne tak nápadnému jako je to u amerického a také k náklonu hlavy mírně dozadu. Remember smile funguje skvěle, pokud chce žena okouzlit muže právě svým úsměvem a docílit tak zamotání jeho hlavy.

Miluje módu, která podle ní dokáže vyjádřit osobnost člověka. Ze všeho nejvíce tráví čas s přáteli a když není zrovna co dělat, ráda koukne na zajímavý film. Psaní se věnuje od 13 let, kdy začínala na svém blogu o celebritách.

1 komentář

  1. Zajímavé čtení,ale myslím si že nkdyž se někdo na někoho usměje tak fakt neřeší jestli to zrovna byl takovvje nebo takovej úsměv, hlavně že se ksichtí přeci 😉

Napište svůj názor