Hlavní strana Sex a vztahy Tohle vám radily maminky (a měly pravdu!)

Tohle vám radily maminky (a měly pravdu!)

0

Je plno věcí, které se vám vaše maminky snažily do hlavy vtěsnat, když jste byly malé. Málokterá z nás jim ale vždy přikládá význam. Které jsou nejčastější výroky našich maminek a zároveň jsou pravdivé?

1) Namaž se tím opalovacím krémem víc

Každá z nás si určitě pamatuje na spáleniny, které nám sluníčko způsobilo. V tu chvíli jste se určitě proklínali, že jste maminku neposlechli.

2) Mě nezajímá, kdo si začal, prostě přestaňte

Sesterské hádky nebo i hádka s bratrem – sourozenci vždy mají tendenci shazovat vinu na druhého, ale záleží na tom, kdo si začal? Ve výsledku ne.

3) To půjdeš ven takhle? Vezmi si něco jiného

Když vám matka řekne, že se něco nehodí, většinou má pravdu. Nezapomínejte, jaké módní výstřelky nosily ony a bylo to moderní. Poslechněte ji, ušetříte se nechápajících pohledů.

4) Přistroj se, nastydneš

Proč se strojit, když máte krásnou novou košili, že? O pár dnů později ale smrkáte nemocné do kapesníků s horečkou a proklínáte se, že jste svoji maminku opět neposlechli.

5) Pokud neumíš říct nic hezkého, neříkej radši nic

Dnes se tím bohužel neřídí skoro nikdo, ale jedná se o další výrok, ve kterém naše maminky prostě měly a budou mít pravdu.

6) Nechoď spát příliš pozdě

Je sice zábavné být až do 3 do rána vzhůru a prodlouží si den, ale pokud vstáváte, budete si druhý den nadávat. Hned po probuzení se si uvaříte pořádný hrnek kafé a v následujících minutách na vás stejně padne nehorázná únava. Závěr? Ano, vaše maminka měla pravdu.

7) Život není fér holka

Pamatujete si, jak jste si stěžovala, že život prostě není fér a že si s vámi každý jen zahrává? Odvětila vám vaše matka, že život prostě fér není? No, měla pravdu a z toho důvodu je dobré hrát život s dobrými kartami.

8) Na noc si nedávej spodní prádlo

V případě vašich dnů samozřejmě ano, ale pokud nemáte zrovna menstruaci, nač pokožku a intimní partie zatěžovat? Přes den, kdy nosíte těsné kalhoty, si také vaše genitálie chtějí odpočinout.

9) Nemluv s plnou pusou a hlavně nesrkej

Toto jste od své maminky mohli slyšet už několikrát. Proč to vlastně říkala? Jak mluvení s plnou pusou, tak i srkání při jídle je prostě neslušné a pokud to uděláte v restauraci, dočkáte se trapasu.

10) Tomu pochopíš, až budeš starší

Netřeba slov, hádáme, že už jste porozuměli.

Miluje módu, která podle ní dokáže vyjádřit osobnost člověka. Ze všeho nejvíce tráví čas s přáteli a když není zrovna co dělat, ráda koukne na zajímavý film. Psaní se věnuje od 13 let, kdy začínala na svém blogu o celebritách.

Žádný komentář

Napište svůj názor