Hlavní strana Sex a vztahy Tohle si před prvním rande zapamatujte!

Tohle si před prvním rande zapamatujte!

2

Před prvním rande vždy panuje značná nervozita a hlavně si klademe často otázku, zda bude další. Co se vám ale rozhodně vyplatí před první schůzkou s novou známostí, vědět? Prozradíme vám to.

Zda mezi vámi přeskočila jiskra, poznáte snadněji, než si myslíte

Často jsou lidé na prvních schůzkách tak moc nervózní, že kvůli tomu pak mají pocit, že dostatečně neukázali, jak jsou zábavní. Věřte, že nejste jediné, a i když se vám na první rande budou klepat ruce, hlas nebo zapomenete, jak ten dokonalý a legrační vtip vlastně zněl, vaše energie při seznamování bude stále proudit přes vaši nervozitu. Muži se navíc shodují, že když je žena na prvním rande nervózní, cítí se pak lépe než před příliš sebevědomou ženou.

Na rande nejste přeci jediné nervózní

Ano, váš protějšek tam je také. Pokud jdete na schůzku a hrůzou ze setkání se vám třesou kolena, prostě se zastavte, zhluboka nadechněte a konečně si uvědomte, že i muž se kterým na schůzku jdete má právě stejné nervy jako vy. Nejedná se o žádný pracovní pohovor, když neuspějete, nic strašného se přeci neděje. Často je velmi zbytečné se příliš stresovat.

Na první schůzce nemůžete mít pod kontrolou vše

Samozřejmě, že byste na prvním rande měli působit co nejlépe, mluvit co nejlépe a jednoduše svou roli zahrát jak nejlépe umíte. Přesto, na prvních schůzkách není úplně vše tak perfektní – nemusíte si objednat jídlo, které bude mít rád, nemusí mu vonět váš parfém nebo se nemusí zasmát vašemu vtipu. To je ale v pořádku, berte to s nadhledem, protože to k rande prostě patří.

Neříkejte všechno, lepší je zůstat tajemná

Ano, mnoho žen dělá tu chybu, že se na prvním rande na sebe snaží partnerovi toho vychrlit co nejvíce. Předávají velké množství informací, které muž není schopen za pár hodin zpracovat. Pokud o sobě na první schůzce řeknete muži příliš, možná nabyde dojmu, že o vás už ví vše a nemá tedy cenu se vám znovu ozývat. Nechte si tedy nějaké příběhy i fakta o vás na další schůzku.

Nepodceňujte se, vy za to prostě stojíte!

Pokud jdete na schůzku s mužem, který je skutečně atraktivní, ať vás ani nenapadne v duchu si říkat, že takový muž by přeci o další schůzku s vámi nemohl stát. Nepodceňujte se, pokud s vámi jde na schůzku, tak proto, že jste ho zaujali a už teď si můžete obdivuhodně tleskat. Věřte v sami sebe, pokud vám rande nevyjde, prostě si řekněte, že jste si nesedli a že to vyjde s jiným.

2 komentářů

  1. Souhlas s tím, že když je ženská na první rande příliš hrr a všechno na sebe vykecá, chlap už pak zájem nemá to se mi samotný už několikrát stalo

Napište svůj názor