Hlavní strana Sex a vztahy Jak poznáte, že mu jde jen o sex?

Jak poznáte, že mu jde jen o sex?

0

Seznámili jste se se skvělým mužem, avšak máte z předešlých zkušeností strach, že mu nejde o nic jiného než o postel? Muži, když něco chtějí, dokáží být často velmi přesvědčivý. Řekneme vám, jak ho brzo odhalíte i vy!

Muž, který vás chce jen do postele = muž, který se nezajímá

Jak si tohle máte vyložit? Obecně muž, který o vás jeví skutečný zájem, se o vás také hodně zajímá. Pokud jste se seznámila s někým novým, o kom nevíte, jaké jsou jeho záměry, můžete to poznat například tak, že onen muž nemá potřebu vyptávat se na vaše přátelé, rodinu nebo na vaše koníčky. K čemu by mu tyto informace byly, když vás potřebuje dostat pouze do postele?

Stejně na tom jsou také přátelé z jeho okruhu. Pokud by vás chtěl skutečně začlenit do svého života, začal by vás samozřejmě představovat svým přátelům Muž, který tohle nedělá ani po déle trvající známosti, má zřejmě jasné úmyslu – vidět vás nahou a pak vám zamávat. Muži často mívají ve zvyku se také dobře vymlouvat. Taháte ho ven jen vy? Občas s vámi někam zajde, ale jen tak skleničku, na procházku nebo třeba na výlet s vámi prostě nejede? Opět, proč by to dělal? Je přeci malá pravděpodobnost, že se s ním uprostřed Zoo plné lidí vyspíte. Takový člověk vyhledává pouze místa a příležitosti, o kterých ví, že by na nich mohlo k nezávaznému sexu dojít.

Přetvářka, díky které dostanou to, co chtějí

Ruku na srdce, jak často jste pro nějakého muže udělala laskavost a jak často ji pak on udělal pro vás? Je smutným faktem, že muži, kteří vyhledávají jen krátký románek, neumí být k ženě příliš galantní. Často ani neinvestují tolik námahy do své kořisti, jelikož jsou sami přesvědčeni, že jim to za to nestojí. Chtějí vás jen přeci na to jedno, tak oč se více snažit? Červené světýlko by vám ale mělo svítit také v případě, že vás muž neustále zve k sobě domů nebo vyhledává permanentně spíše schůzky v noci.

Muž, který chce jen postel, dokáže velmi dobře lhát

Pokud na muže vyrukujete s upřímností a s upřímností mu také sdělíte, že rozhodně nejste zábava na jednu, věc, pravděpodobnost, že odvětí, že proto se s vámi ani nestýká, je zhruba 90 %. Muži umějí velmi dobře lhát a přetvařovat se – zejména pokud potřebují svou kořist dostat tam, kam chtějí. Nenechte se ale zmást, i ten nejpřesvědčivější muž na zeměkouli může být koneckonců ten, který vyhledává pouze intimní sblížení.

Co věta, to sex

Posledním jasným signálem, že vaší nové známosti pravděpodobně jde jen o to jedno, je fakt, že neustále naráží na sex. Vzala jste si hezké šaty a on odvětí, jak nádherné a sexy v nich máte nohy? Prohodí dokonce, že je zvědav, co je pod nimi? Plete sex skoro kamkoliv ve vaší konverzaci, třebaže o něm údajně jen „vtipkuje“? Na každé srandě trochu pravdy. Muži často takto zjišťují nenápadně situaci, zda by žena na nezávazný sex přistoupila. Nenechte se proto zmást a narovinu řekněte, že na to nejste.

Miluje módu, která podle ní dokáže vyjádřit osobnost člověka. Ze všeho nejvíce tráví čas s přáteli a když není zrovna co dělat, ráda koukne na zajímavý film. Psaní se věnuje od 13 let, kdy začínala na svém blogu o celebritách.

Žádný komentář

Napište svůj názor