Hlavní strana Sex a vztahy Co neříkejte znovu zasnoubené kamarádce?

Co neříkejte znovu zasnoubené kamarádce?

0

Znáte to, vaše kamarádka má za sebou nepovedené manželství a tentokrát se rozhodla vdávat se znovu. Chcete ji podpořit a být skvělou kamarádkou? Pak rozhodně neříkejte těchto 10 věcí.

1) Líbí se ti tenhle zásnubní prsten více, než ten předešlý?

Toto rozhodně není vhodná otázka. Vaší kamarádce se určitě líbí oba dva, každopádně její názor na celou věc by měl zůstat pod pokličkou a vám neznámý.

2) Nejsou jeho rodiče takový zloduchové jako u tvého předešlého muž?

Proč byste se měla ptát tímto stylem otázky? Prostě se zeptejte, jací jsou jeho rodiče a klidně, zda s nimi dobře vychází Nespojujte tuto otázku však s rodiči jejího bývalého.

3) Mimochodem, doufám, že letos mi vybereš hezčí šaty pro družičku

Vaše kamarádka si ony šaty vybrala, proto prostě není vhodné, abyste ji říkala, jak se vám nelíbí. I kdyby vám tentokrát vybrala další příšerné, je to její den D, tak se podle toho chovejte.

4) Nebyla by lepší menší svatba než ta minule?

Šance, že vaše kamarádka při nalezení toho dalšího úžasného a pravého, bude chtít malou svatbu je skutečně mizivá. Tato otázka není tak katastrofální, ale stále bude asi lepší, když se na ni nezeptáte.

5) Říkala jsi ale, že už se nikdy vdávat nebudeš!

Samozřejmě, že po rozvodu bývá každý poněkud negativní anebo začne zatracovat všechny muže světa. Proč byste tohle ale měla kamarádce říkat? Akorát to vyzní, že jí to vůbec, ale vůbec nepřejete.

6) Podruhé je prý jen pobláznění

Vaše kamarádka zřejmě doufá, že ji toto manželství konečně vyjde. Nepřesvědčujte ji o opaku.

7) Připadá ti, že by to s ním mohlo vyjít?

Samozřejmě, že jí to tak připadá. Kdyby ne, určitě se nezasnoubí a neplánuje svatbu. Touto otázkou navíc dáte najevo, že se to může i tentokrát zkazit a vaše kamarádka může dostat strach.

8) Odstraníš svoje staré svatební album z Facebooku?

Tak toto je pravděpodobně to poslední, na co vaše kamarádka bude asi při plánech na svatbu řešit. Jasně, můžete i připomenout, že nějaké takové album existuje, ale rozhodně ji neříkejte, co by měla a neměla dělat.

Miluje módu, která podle ní dokáže vyjádřit osobnost člověka. Ze všeho nejvíce tráví čas s přáteli a když není zrovna co dělat, ráda koukne na zajímavý film. Psaní se věnuje od 13 let, kdy začínala na svém blogu o celebritách.

Žádný komentář

Napište svůj názor