Hlavní strana Sex a vztahy Naučte se říkat ano. Tyhle věci za to stojí!

Naučte se říkat ano. Tyhle věci za to stojí!

0

Znáte to, většina lidí vás bude spíše radit, kterým věcem byste rozhodně měli říkat NE. Je ale důležité také vědět, na které věci byste naopak měli říkat rozhodně ANO. Které to jsou?

Pokud na 7 z těchto věcí odpovíte vždy kladně, obohatíte si nejen své zážitky, ale hlavně svůj život. Příště řeknete ano těmto věcem:

— Rozhodla jste se s kamarádkou chodit do nové posilovny, kde vám je nabídnut trenér zdarma nebo zdarma výživové poradenství? Toto je jinak velmi drahé, tak proč říkat ne?

— I když některé pracovní příležitosti vypadají nadmíru děsivě, neříkejte jim ne. Zkusit se má vše a nakonec v tom můžete být zatraceně dobrá!

— Pokud si kupujete oblečení a je vám nabídnuto členství a kartička klubu, berte ji. Získáte body, za které máte často výhody a slevy – a kdo by slevy nemiloval?

— Když vás někdo pozve na večerní dýchánek, neodpovídejte záporně. Přátelé jsou důležití a většinou to chodí tak, že když odpovíte ne, další pozvánku už nedostanete.

— Rozhodně, ale rozhodně nikdy neříkejte ne pomoci od kamarádky nebo kamaráda. I když se snažíte být silná a nezávislá, občas si sama poradit neumíte. Nechte si pomoci, není to projev slabosti, ale důvěry.

— Noví koníčci. Snaží se vás přátelé již dlouho vytáhnout na pole dance nebo třeba na pravidelné plavání? Stydíte se za svou postavu, tak říkáte ne? Právě tyto sporty vás dokážou dostat do formy a ještě se skvěle pobavíte. Proto radíme, neříkejte ne, ale ano.

— Nutí vás vaše kamarádka, ať si také vsadíte na loterii? Sázka není drahá a nikdy nevíte, jestli se vám poštěstí. Vymlouvat se na to, že jste nikdy nic nevyhrála, není logické – zvlášť, pokud jste to ještě ani nezkusila.

Miluje módu, která podle ní dokáže vyjádřit osobnost člověka. Ze všeho nejvíce tráví čas s přáteli a když není zrovna co dělat, ráda koukne na zajímavý film. Psaní se věnuje od 13 let, kdy začínala na svém blogu o celebritách.

Žádný komentář

Napište svůj názor