Hlavní strana Sex a vztahy Jaké jsou nejčastější chyby, které ženy v ložnici dělají?

Jaké jsou nejčastější chyby, které ženy v ložnici dělají?

1

Vy si ale říkáte, že svého partnera milujete a i si dopřáváte sex, tím pádem je vše v pořádku. Co když to ale nestačí?Přemýšlely jste někdy, co vlastně děláme my ženy špatně, že náš sexuální život není tak peprný? Co byste mohly zlepšit? Zeptali jsme se sexuálního terapeuta, který nám prozradil 3 největší chyby, které ženy v posteli dělají.

Chyba první: Pohodlné oblečení

Chápeme, že chcete nosit všechny ty pohodlné košilky, pohodlná pyžama, a proto je tak často nosíte. Ale upřímně, pokud chcete dát vašemu partnerovi v posteli spíše studenou sprchu, noste to klidně dál. Naopak pokud chcete váš intimní život okořenit, zbavte se tohoto pohodlného oblečení a naopak si pořiďte pěkné spodní prádlo nebo sexy noční košilku, která vám bude stejně pohodlná, ale navíc vašeho partnera pořádně rozpálí.

Chyba druhá: Nejste dominantní

Proč by měl neustále se sexem začínat vás partner? Je dobré se občas ujmout vedení. Rozhodně nečekejte, že váš partner bude žadonit o sex pokaždé, kdy na něj dostane chuť – muži si přejí, abyste občas převzaly iniciativu vy ženy a dokázaly jim, že po nich toužíte. Užijete si tak více zábavy a vašeho partnera potěšíte.

Chyba třetí: Kritika

Té je třeba se vyhnout za každou cenu. Nic totiž vašeho partnera nevytočí víc, než řeči o tom, co se vám nelíbí nebo co si rozhodně nepřejete, aby dělal. Naopak mu spíše říkejte, co se vám líbí, co vám je příjemně a v čem je skutečně dobrý – nebude pak mít důvod dělat to, co se vám nelíbí.

Takže, hodně mluvte, noste sexy spodní prádlo a to nejdůležitější – nebojte se být dominantní. Uvidíte, že váš sexuální život nabere lepší směr.

Miluje módu, která podle ní dokáže vyjádřit osobnost člověka. Ze všeho nejvíce tráví čas s přáteli a když není zrovna co dělat, ráda koukne na zajímavý film. Psaní se věnuje od 13 let, kdy začínala na svém blogu o celebritách.

1 komentář

  1. Dominanci miluju, když je žena v posteli dominantní chlap je rád. Já osobně to mám rád a hrozně mě to přitahuje..Ženský uvědomte si, že i my chlapi si chceme v posteli občas trochu odpočinout a nechat věci na vás, tak se toho nebojte!

Napište svůj názor