Hlavní strana Sex a vztahy Bolestivý rozchod – jak ho snadno překonat?

Bolestivý rozchod – jak ho snadno překonat?

0

Rozchod alespoň jednou za život pozná snadd každá žena. Jedná se o velmi smutnou situaci, ve které si často žena neví rady a dopouští se všech možných chyb. Vy ale příště díky našemu článku budete vědět, jak rozchod rychle a efektivně překonat.

Rada č. 1: Zapomeňte na žvásty nejlepší kamarádky

Ano, tahle rada se vám sice může zdát jako nesmysl, ale má skutečně něco do sebe. Ptáte se proč? Vaše nejlepší přítelkyně je tu od toho, abyste se cítila líp. V tom dokáže být každá žena skvělá, ale přiznejme si, žádná nedokáže ty prázdná místa prostě zaplnit a když je vaše srdce zlomené, ani ta nejlepší kamarádka nepomůže. Takže když od ní začnete slyšet žvásty typu: “Zavolej svému ex pokud to chceš,” nebo, “Jsem si jistá, že se k tobě vrátí,” – všechny tyto tišící fráze jsou jen zástěrka a jediné co se vám tím kamarádka snaží říct je: “Mám tě ráda a jsem tu pro tebe.” Klidně si tuto část o její náklonosti k vám poslechněte, ale jestliže hledáte skutečnou radu, zavolejte si raději mužsou (kamarádskou!) část z vašich přátel, který vám do očí nebude lhát a ještě vám dokáže spravit náladu.

Rada č. 2: Nekontaktuje žádné bývalé

Ano, připadá vám sice přirozené se po rozchodu obrátit na někoho, kdo vám dřív byl blízký a možná i nyní si ním dobře rozumíte. To “ale” tu je. Nejlepší po rozchodu je pohnout se dopředu a cesta zpátky (tedy obrátit se na bývalého) se cestou kupředu rozhodně nazvat nedá a v mnoha případech ani nekončí dobře.

Rada č. 3: Nevolejte mu, ať už je důvod proč chcete jakýkoliv

Je jasné, že ho nějakou dobu budete chtít zpět. Ale jakmile se váš bývalý skutečně bývalým stane, měla byste začít pracovat i na zapominání jeho telefonního čísla. A i když vás bude svádět i ta nejsilnější touha vytočit jeho čislo, raději mobil ihned zahoďte. Musíte ukázat, že se vám po rozchodu svět nezbořil. A dobrá zpráva je, že se  on většinou nakonec vždycky ozve – a to už vy o něm nebudete chtít ani slyšet.

Rada č. 4: Vypněte smutnou hudbu

Jo, chcete si sice pobrečet a nebo si připomenout společné chvilky písničkou, která vás až do nedávna spojovala, ale zeptejte se upřímně sami sebe, co vám to vlastně přinese? Bolest, budete zranitelné a padne na vás špatná nálada. Takže žádné brečáky, nalaďte si taneční hudbu a raději to doma před zrcadlem pořádně rozjeďte!

Rada č. 5: Odpověď proč se s vámi rozešel nenajdete na dně zmrzliny

Chutná sice výborně a možná vás na pár minut přivede na jiné myšlenky, ale stejně, takové žravé situace pouze vznikají ze stresu, takže jestli si nechcete zadělat na kila navíc plus být zklamaná, že jste na dně kelímku zmrzliny nenašla odpověď, proč se s vámi vlastně rozešel, nechte ji raději v mrazáku.

Rada č. 6: Váš Facebook profil raději nechte na pokoji

Snažíte se, aby váš bývalý žárlil tak, že si dáváte zamilované statusy, nové fotografie a dokonce i předstíráte, že máte nového přítele? Raději toho nechte, protože jen se tak podporujete k posedlosti získat ho zpátky a navíc, jediné, co si o vás bude váš bývalý myslet, je NIC. Když už se s vámi rozešel, nečekejte, že se k vám vrátí jen proto, že jste si údajně našla někoho nového.

Rada č. 7: Nepropadejte panice, že se vám zbořil svět

Každý rozchod bolí, ale nezapomínejte, že jste ho nezažily poprvé. Přestaňte si myslet, že se vám tentokrát skutečně zbořil svět a že už nic nebude lepší. Bude! Důvěřujte času, protože ten je nejlepším lékařem.

Miluje módu, která podle ní dokáže vyjádřit osobnost člověka. Ze všeho nejvíce tráví čas s přáteli a když není zrovna co dělat, ráda koukne na zajímavý film. Psaní se věnuje od 13 let, kdy začínala na svém blogu o celebritách.

Žádný komentář

Napište svůj názor