Hlavní strana Sex a vztahy Až do cíle: Aby vám váš ex znovu zavolal

Až do cíle: Aby vám váš ex znovu zavolal

2

Rozchod – rozhodně se nejedná o žádnou příjemnou záležitost a většinou přichází v okamžiku, kdy to nejméně čekáme. Pokud se s vámi váš přítel rozešel nebo vy s ním, je to jedno, může prostě přijít chvilka, kdy budete jeden druhému chybět. Stane-li se, že vám bude chybět první, ať už jste se s ním rozešla nebo on s vámi, nikdy není od věci zjistit, zda mu také chybíte.

Nicméně, nejen rozchody, ale i slepování vztahu může být dramatické, proto vám poradíme, jak zajistit, aby vám váš bývalý zavolal, a vy jste nebyla ta, co “dolezl”.

Pokud tedy i vy cítíte, že máte určitou potřebu se svým ex zase být, možná je to jen náhlý pocit, pokud ale zjistíte, že ho opravdu chcete zpátky, každý váš krok může znamenat buď výhru, nebo prohru, proto buďte opatrné. Už jen to, že ho chcete zpátky, ten proces sebou přináší duševní i emocionální krizi, a to obzvláště v případě, nebude-li se vám dařit.
Pokud vám můžeme něco doporučit, bude to to, že až se budete snažit získat bývalého zpátky, musí to vypadat tak, že on je ten, kdo vás chce zpět a ne vy. Je to velice těžké, ale jde to. Máte několik možností. Například mu můžete nechat z ničeho nic zprávu nebo mu zavolat do záznamníku – nechte mu milou zprávu, ve které nebude žádná otázka. Můžete například říct, že mu děkujete, že změnil váš život, poděkujte za společné chvíle a na nic se neptejte. Jestliže se tohle vašeho bývalého nějakým způsobem dotkne, určitě se brzy ozve a jestliže ho stále zajímáte, bude se ptát – jak se máte, co je nového, možná vás i někam pozve.

Jestliže se ale stane, že svého drahého hned druhý den potkáte, pokuste se společné konverzaci nějak vyhnout, musíte si totiž pečlivě utřídit myšlenky a je dobré, aby i on skutečně věděl, zda vás chce zpátky či nikoliv. Jestliže bude zvědavý, bude mít zájem o vaše soukromí, rozhodně se vám zase ozve. Pokud budete v kontaktu déle, můžete se sejít a třeba vám váš vztah znovu začne kvést, to už je ale jen a jen na vás. Nezapomeňte, že každý správný krok vás posune dopředu a každý špatný prudce zpátky.

Miluje módu, která podle ní dokáže vyjádřit osobnost člověka. Ze všeho nejvíce tráví čas s přáteli a když není zrovna co dělat, ráda koukne na zajímavý film. Psaní se věnuje od 13 let, kdy začínala na svém blogu o celebritách.

2 komentářů

  1. Já osobně se se svým ex nestýkám a ani nechci, od toho je ex, nevím proč bych měla svému ex volat nebo chtít aby on zavolal mě ale někdo to může mít jinak, jinak dobré tipy, já jsem ovšem ráda že můj ex je fakt už jen ex..

Napište svůj názor