Hlavní strana Osobnosti Jennifer Garner údajně čeká čtvrté dítě!

Jennifer Garner údajně čeká čtvrté dítě!

1

Že celebrity nemají čas na osobní život? Ačkoliv se to tak může zdát, vždycky přijde chvíle, kdy se rozhodnou zasvětit svůj čas spíše rodině, než kariéře. Toho se drží i krásná herečka Jennifer Garner, která je údajně podle místních médií počtvrté těhotná.

Odkud se vlastně vzaly zvěsti o tom, že bude Jennifer zřejmě počtvrté maminkou? Spekulace se objevily poté, co byla Jennifer vyfocena ve městě s podezřele vypouklým bříškem. Fotografii a zprávu zveřejnil magazín New York Daily News. Fotografie údajně těhotné Jennifer byla pořízena 18. července, což znamená, že pokud je herečka skutečně těhotná, určitě se to časem dozvíme s rostoucím bříškem.

Pro herečku a jejího manžela Bena Afflecka by to bylo čtvrté dítě, které by se tak stalo sourozencem osmileté Violet, pětileté Seraphine a dvouletého Samuela. Na fakt, že možná herečka očekává další přírůstek do rodiny, si ale budeme muset počkat, protože pár se snaží si opravdu dobře střežit své soukromí a příliš neprozrazovat žádné detaily. Je možné, že i hereččino další těhotenství bude do poslední chvíle v přísném utajení.

Jennifer se za Bena Afflecka provdala před devíti lety, přičemž pár nedávno slavil své výročí v oblasti Detroitu. Být daleko od Hollywoodu je skvělý způsob, jak střežit své soukromí, zejména tehdy, když máte co skrývat. Jak už jsme ale řekli, na pravdu si budeme muset ještě počkat.

1 komentář

Napište svůj názor