Hlavní strana Osobnosti Jak Christina Aguilera shazuje poporodní kila?

Jak Christina Aguilera shazuje poporodní kila?

1

Zpěvačka Christina Aguilera je vůbec jednou z nejznámějších celebrit, které neustále bojují s výkyvy váhy. Jak ale shazovala nadbytečná kila tentokrát?

Zatímco na jednom z předávání hudebních cen se Aguilera ukázala s poměrně velkým množstvím kilogramů nahoře, na dalším – o pár měsíců později se už opět chlubí dokonale štíhlou figuru a slovy, že se cítí skvěle. Jak to dělá? Tentokrát však musí opět shazovat kilogramy, avšak ty poporodní. V srpnu zpěvačka přivedla na svět dcerku Summer Rain a nyní se opět vrací do formy.

Své těhotenské bříško i kila navíc však hrdě předváděla a vůbec se za ně nestyděla, právě naopak. Dokonce se ve třetím trimestru těhotenství svlékla a zapózovala na obálku magazínu V. Server E! online sdílí zpěvaččino tajemství, které se ven nedostalo jinak, než přes její známé a nejbližší.

„Christina je velmi oddaná józe,“ prozradil zdroj ze zpěvaččina okolí serveru E! News. „Dokonce tak moc, že ji nikdy nepřestala cvičit. Cvičila jógu po celou dobu svého těhotenství „, uvádí zdroj a dodává, že třiatřicetiletá hrdá maminka dvou dětí miluje způsob, díky kterým se promítá to, jak dobře se cítí také navenek.

„Jóga je podle ní velmi uklidňující a pomáhá jí se soustředit. Je jí doslova posedlá!“

Svou skvělou figuru a poporodní kila však Christina shazuje také díky kojení, kterým ženy mohou za den spálit až 500 kalorií. Kromě toho ale také zdravě jí a snaží se kontrolovat, jak moc velké porce si na talíř dává. „Vše je o přehledu,“ pokračuje zdroj. „Ale také ona si občas zahřeší.“

1 komentář

Napište svůj názor